Ученически

  1. Учителката пита Иванчо:
    — Иване, имаше за задача да зарадваш два пъти някой. Ти кого зарадва и как?
    — Отидох на гости на баба – тя много се зарадва. В неделя си тръгнах – тогава тя се зарадва още пове...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. - Мъжо, говорих с класната на нашия син.
    — Какво каза тя?
    — Дисциплината му била образцова.
    — Шегуваш се?
    — Кротко си… изтрезнявал на задния чин.

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Разбрало се, че краят на света ще е в петък и директорите на някои гимназии от Варна се събрали. Директорът на четвърта езикова гимназия предложил учениците да учат до вторник, а сряда и четвъртък да...

    Оценка 5 от 1 глас
  4. - Тате, тате, учителката в училище ме научи да броя до пет!
    — Я покажи!
    — Едно, две, три, толкова ли е трудно бе тъпанар (удря се по главата) четири, пет!!

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Забележка в бележника на Иванчо: „Пее в час по музика“.

    Оценка 0 от 4 гласа
  6. След поредната беля Иванчо е изпратен при директора. Директорът, на който вече му писнало от Иванчо му казва:
    — Утре доведи майка си, за да говоря с нея.
    — Няма да е възможно – казал Иванчо.
    — Защо –...

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Иванчо тръгнал за училище. Майка му го спряла и му казала:
    — Иванчо, ето ти 50 стотинки за закуска.
    Той отговорил:
    — Благодаря ти, мамо – и ги изял.

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Учителката по математика пита Иванчо:
    — Ако имаш 20 бонбона и аз взема половината, колко ще имам?!
    — Здрави кости ли? Никакви!

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. - Петърчо, какъв искаш да станеш като порастнеш?
    — Полицай.
    — А ти, Сашко?
    — Бандит, за да можем пак да си играем заедно

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. В класа идва инспектор и пита децата:
    — Можете ли да познаете на колко години съм?
    — На 30! – обажда се Иванчо.
    — Как позна?
    — Ами аз съм на 15 и майка ми ми казва, че съм полуидиот.

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Учителка пита Иванчо:
    — Иванчо, защо вчера не беше на училище?
    — Бях болен, госпожо…
    — Болен, а… А на стриптийз клуб можеш да ходиш, нищо че си болен?
    — Не съм ходил, у нас си бях!
    — Не ме лъжи, знаеш...

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Урок. Учителката проверява домашните:
    — Петърчо, къде ти е домашната?
    — Ами вчера бях болен, не можах?
    — Хич не се опитвай да ме лъжеш – двойка. Ами ти, Стефчо?
    — Ами баба ми почина?
    — Не се опитвай д...

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. - От днес ще смятаме с компютри! – казва учителката на първокласниците.
    — Супер! – радват се децата.
    — Така, кой ще ми каже, колко ще бъде ако се прибавят пет компютъра към дванадесет компютъра.

    Оценка 5 от 1 глас
  14. Учителката раздавава контролните на деца и гневно казва:
    - Иванчо, не знам защо в твоята диктовка има абсолютно същите грешки, каквито има в диктовката на Мимето. Дали случайно това не се дължи на...

    Оценка 3 от 1 глас
  15. забележка в бележника на Иванчо: "Пее в час по музика"

    Оценка 0 от 0 гласа