😉😃😊Минутка хумор:
Умрял един инженер и попаднал в Ада. Доскучало му и започнал да прави подобрения. Сложил климатици, освежители на въздуха, ескалатори...
Господ звъни на Сатаната:
- Как е?
- Чудесно!...
На съда всичко е ясно, да влезе убития.
Зоро отишъл при любовницата си.Под терасата казва на верният си кон :
-Аз се качвам горе, а ти стои тук.Ако на вратата се почука, ще скоча върху теб и ще избягаме.
Зоро се качва...минава известно врем...
Едно малко момченце било обвинено в изнасилване. Всички факти били против него и делото вървяло зле. Тогава майка му решила да поеме нещата в свои ръце. Свалила гащичките на момченцето и започнала да...
Известен журналист попитал известен адвокат:
- Вярно ли е, че за два въпроса взимате 500 долара?
А адвокатът отговорил:
- Да, вярно е. Какъв е вторият въпрос?
Клиент, току-що наброил по някакво дело за защита значителна сума, пита адвоката си:
- И все пак не се ли страхувате от по-нататъшни трудности?
- О, не… Най-трудното мина.
Подсъдим се обръща към съдията:
- Няма закон без вратичка.
- Прав сте, но не забравяйте, че тази вратичка най-често
води към затвора.
- Но, господин съдия, аз не вярвам, че в затвора ще ме
превъзпитат...
Възникнала идея в опитните лаборатории да се използват адвокати, вместо плъхове. Имало две причини за това:
1. Адвокатите се възпроизвеждат по-бързо.
2. Учените няма да се привържат към адвокатите....
Един инженер умрял. Отишъл при свети Петър, цял ден чакал на опашка, за да получи разпределение, и накрая го насочили към ада. Минало време, започнали незапомнени жеги. Свети Петър си помислил:
"Тук в...
Въпрос:
- Каква е приликата между свидетелските показания и свирката?
Отговор:
- И двете се правят устно и пред съответния орган.
- Как може да се разбере дали една блондинка е бъркала в хладилника?
- От червилото по краставиците!
Много успешен адвокат паркира си чисто нов Lexus пред офиса си, за да го покаже на колегите си. При излезането му, един камион преминава твърде близо и се блъска във вратата от страната на водача. Адв...
Две блондинки вървят и си говорят
-Другата седмица ще ходя на почивка в Лондон!
-Аз пък миналия месец бях на околосветско пътешествие,но не ми хареса и сега ще ходя другаде.
Вървят в прерията адвокат, индиец и евреин. Замръкват и решават да поискат подслон в едно ранчо.
- Няма проблем, - казва им стопанина - но стаята е само за двама души и единият от вас ще трябва да спи...
Съдия разглежда дело за развод.Той пита жената:
- Защо искате развод?
- Защото мъжът ми ме нарича котенце - отговаря жената.
- А какво лошо има в това? - пита съдята.
- Нищо, но той ме хвърли от трети...