😉😃😊Минутка хумор:
Умрял един инженер и попаднал в Ада. Доскучало му и започнал да прави подобрения. Сложил климатици, освежители на въздуха, ескалатори...
Господ звъни на Сатаната:
- Как е?
- Чудесно!...
На съда всичко е ясно, да влезе убития.
Възникнала идея в опитните лаборатории да се използват адвокати, вместо плъхове. Имало две причини за това:
1. Адвокатите се възпроизвеждат по-бързо.
2. Учените няма да се привържат към адвокатите....
Англичанин пита един българин:За кой футболен отбор си?
българинът му отговаря:-За свинете! англичанинът пита.-Каква е тази свиня!бъгаринът отговаря:А ма май не си чувал за свинята ЦСКА!англичанинът:...
Известен журналист попитал известен адвокат:
- Вярно ли е, че за два въпроса взимате 500 долара?
А адвокатът отговорил:
- Да, вярно е. Какъв е вторият въпрос?
Клиент, току-що наброил по някакво дело за защита значителна сума, пита адвоката си:
- И все пак не се ли страхувате от по-нататъшни трудности?
- О, не… Най-трудното мина.
Подсъдим се обръща към съдията:
- Няма закон без вратичка.
- Прав сте, но не забравяйте, че тази вратичка най-често
води към затвора.
- Но, господин съдия, аз не вярвам, че в затвора ще ме
превъзпитат...
Въпрос:
- Каква е приликата между свидетелските показания и свирката?
Отговор:
- И двете се правят устно и пред съответния орган.
- Как може да се разбере дали една блондинка е бъркала в хладилника?
- От червилото по краставиците!
Две блондинки вървят и си говорят
-Другата седмица ще ходя на почивка в Лондон!
-Аз пък миналия месец бях на околосветско пътешествие,но не ми хареса и сега ще ходя другаде.
В адвокатска кантора \"Смит, Смит, Смит и Браун\" влиза клиент. Той на всяка цена иска да види последния от съдружниците.
- Но защо не някой от семейство Смит? - пита го секретарят.
- Този Браун трябв...
Всички напитки под 36,6 градуса са разхладителни.
Зоро отишъл при любовницата си.Под терасата казва на верният си кон :
-Аз се качвам горе, а ти стои тук.Ако на вратата се почука, ще скоча върху теб и ще избягаме.
Зоро се качва...минава известно врем...
Толкова си дебел/а че като се качиш на кантара изписва : САМО ПО ЕДИН/1 МОЛЯЯЯ !!!
Съдия разглежда дело за развод.Той пита жената:
- Защо искате развод?
- Защото мъжът ми ме нарича котенце - отговаря жената.
- А какво лошо има в това? - пита съдята.
- Нищо, но той ме хвърли от трети...