😉😃😊Минутка хумор:
Умрял един инженер и попаднал в Ада. Доскучало му и започнал да прави подобрения. Сложил климатици, освежители на въздуха, ескалатори...
Господ звъни на Сатаната:
- Как е?
- Чудесно!...
Подсъдим се обръща към съдията:
- Няма закон без вратичка.
- Прав сте, но не забравяйте, че тази вратичка най-често
води към затвора.
- Но, господин съдия, аз не вярвам, че в затвора ще ме
превъзпитат...
Въпрос:
- Каква е приликата между свидетелските показания и свирката?
Отговор:
- И двете се правят устно и пред съответния орган.
Известен журналист попитал известен адвокат:
- Вярно ли е, че за два въпроса взимате 500 долара?
А адвокатът отговорил:
- Да, вярно е. Какъв е вторият въпрос?
Клиент, току-що наброил по някакво дело за защита значителна сума, пита адвоката си:
- И все пак не се ли страхувате от по-нататъшни трудности?
- О, не… Най-трудното мина.
Възникнала идея в опитните лаборатории да се използват адвокати, вместо плъхове. Имало две причини за това:
1. Адвокатите се възпроизвеждат по-бързо.
2. Учените няма да се привържат към адвокатите....
Англичанин пита един българин:За кой футболен отбор си?
българинът му отговаря:-За свинете! англичанинът пита.-Каква е тази свиня!бъгаринът отговаря:А ма май не си чувал за свинята ЦСКА!англичанинът:...
- Как може да се разбере дали една блондинка е бъркала в хладилника?
- От червилото по краставиците!
Назначили известен адвокат за служебен защитник на опасен престъпник, когото застрашавала смъртна присъда.
Председателят на съда се приближил до адвоката и му поръчал да даде на обвиняемия най-добрия...
Две блондинки вървят и си говорят
-Другата седмица ще ходя на почивка в Лондон!
-Аз пък миналия месец бях на околосветско пътешествие,но не ми хареса и сега ще ходя другаде.
Младеж е обвинен в кражба. Адвокатът го пита:
- Имаш ли пари за защита?
- Нито петак. Но имам един "Форд".
- Добре - отговаря адвокатът - Ще се задоволя с него. А сега да пристъпим към работа. Кажи ка...
- Аз направих нещо, което трябва да ти кажа - започва да се обяснява адвокат на съдружника си.
- Аз, аз, аз… Вечно \"аз\" казваш! Че не сме ли съдружници? Би могъл поне веднъж да кажеш \"ние\"…
- Ами...
Адвокатът:
- Преди да прочета завещанието на мистър Смит, искам да задам един въпрос на вдовицата му. Госпожо, ще се ожените ли за мен?
Всички напитки под 36,6 градуса са разхладителни.
На съда всичко е ясно, да влезе убития.