Ученически

  1. На урок по руски език учителката пита Славчо:
    - Я кажи, как успя да научиш падежите в руския език?
    - Госпожо, научих ги по татковата методика.
    - И каква е тя?
    - Ами такава:
    - Денят беше ИМЕНИТЕЛЕН.
    -...

    Оценка 5 от 1 глас
  2. В едно основно училище в София най-малките ученици от 1 клас имали час по Трудово Обучение. И класната им казала:
    - Значи деца, днес ще ходим на строеж. Затова ви моля да си сложите каските, които ще...

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Един човек среща свой познат да тегли теле по главната улица.
    - Къде си го помъкнал това говедо.
    - Това е рушвет, а говедото е в университета.

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. - Мамо, в училище всички ми казват, че съм много разсеян. кажи, че не е така?!
    - Момченце, ти живееш в апартамента отсреща.

    Оценка 3.5 от 2 гласа
  5. Ученик:
    - Господине, нямам химикал.
    - Пиши на лист!Качил Михаил Димитров

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Час по биология. Всички разказват как се грижат за животните си, някои дори ги носят със себе си. Става Петърчо и показва аквариум със златни рибки. Казва:
    - Това са моите златни рибки. Аз се грижа за...

    Оценка 5 от 1 глас
  7. Между ученици:
    - Баща ми ме хванам, че пуша.
    - И кво?
    - Накара ме да изпуша цяла кутия.
    - И какво? Изпушил си ги? И всичко е наред?
    - Да. Сега чакам да разбере, че пия.

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Учителката вдига Иванчо!
    - Иванчо, какво е твоята Родина?
    - Моята Родина... Знаех го преди да ме вдигнете, но сега го забравих!
    - Седни си! Двойка! Това е твоята майка!
    - Ангеле, какво е твоята Родина...

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Сега разбрах, защо в горните класове не пишат съчинение "Какво правих през лятото".

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Учител по физическо възпитание:
    ”Как да пиша на момичето пет..., като природата й е писала шест?!”

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Учителката предупреждава учениците:
    - И да не забравите утре за контролното. Само смъртен случай може да оправдае отсъствието ви.
    Един от учениците попитал:
    - А ако съм сексуално изтощен?
    - Тогава ще...

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. В час по етика и право дискутират лекото поведение на Ирена:
    - Представете си, вървят Ирена и папата из Рим и който ги види се пита:
    - Кой е тоз до Ирена?

    Оценка 3 от 1 глас
  13. забележка в бележника на Иванчо: "Пее в час по музика"

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Учителката раздавава контролните на деца и гневно казва:
    - Иванчо, не знам защо в твоята диктовка има абсолютно същите грешки, каквито има в диктовката на Мимето. Дали случайно това не се дължи на...

    Оценка 3 от 1 глас
  15. Ученичка пита съученичката си:
    - Имаш ли си гадже?
    - ДА.Едно и две наум!

    Оценка 0 от 0 гласа