Ученически

  1. В час по математика. Учителката:
    - Деца, готовите ли сте за класното? Значи първата задачка е:
    на колко е равно две по две? Отговорите изпращайте като SMS на кратък номер XXXX.

    Оценка 5 от 1 глас
  2. В училище.
    -Деца, хайде да се опознаем. Кажете ми, например, у вас кой е най-възрастен?
    -В нашето семейство - баба.
    -У нас - дядо.
    -Пра-пра-пра-пра-прабаба.
    -Но това е невъзможно!
    -Въ-въ-въ-възможно е...

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Учителката влиза в клас, а цялата дъска изписана с псувни. Тя веднага:
    - Иванчо, ти ли написа това?
    - Не! Когато ги писаха, аз бях зает.
    - И с какво беше зает?
    - Диктувах.

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. - Днес ми провървя в училище - казва Иванчо.
    - Как?
    - Учителката искаше да ме сложи в ъгъла, но вече всички ъгли бяха заети.

    Оценка 5 от 1 глас
  5. Студент от физическия факултет напуснал и отишъл да учи в духовната академия. Седи на проповед и по навик задремал. Дошъл при него свещеникът и го пита:
    - А сега, сине мой, кажи: какво е Божията сила?...

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Учителка по биология пита децата какви искат да станат.
    Иванчо:
    - Искам да бъда хвойново дръвче!
    - Защо?!
    - Представете си какъв множествен оргазъм изпитва когато освобождава шишарките си от семената!

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. На изпит в университета професорът задава въпроси на студент. Той не може да отговори на нито един от тях. Професорът се изморил да пита и казва:
    - Млади човече! Смятам, че в главата ви е абсолютна пу...

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Урок по биология. Тема на урока "Вредата от пушенето. Учителката разказва, защо много хора пушат и развива теория, че диаметърът на цигарата по размер е приблизително еднакъв със зърното на гърдата, т...

    Оценка 4 от 1 глас
  9. Изпит по Физика:
    - Колега, зле е, но хайде, последен въпрос. Отговорите ли - 3. Значи, пътувате във влак, топло ви е. Какво правите?
    - Събличам си якето - отговаря студентът.
    - Пак е горещо...
    - Ами,...

    Оценка 4 от 1 глас
  10. В час по български език учителката вдигнала Иванчо на дъската:
    - Иване, кажи ми три съгласни букви
    - Ш, Т и Б
    - Как не те е срам простак такъв, знаех си, че друго неможе да роди главата ти, ако не ми...

    Оценка 5 от 1 глас
  11. Учителката:
    - Иванчо, утре без родителите да не идваш в училището!
    Иванчо:
    - А вдругиден?...

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. - Иванчо, кой предмет ти е най-неприятен?
    - Училищния дневник!

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. - Сине, ако се учиш добре ще ти купим компютър.
    - А ако се уча лошо?
    - Тогава ще ти купим пиано.

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Колонизиране на континента(Африка)-"...През време на колониалния период е била избита значителна част от местното население, което било превръщано в роби. ..." Цитат от учебник по география за 6-ти кл...

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. - Така, Иванчо, утре ела в училището с родителите си.
    - Но, г-жо Ивановна, днес е 15 септември!
    - В нашето училище тази година въвеждаме превантивни мерки!

    Оценка 0 от 0 гласа