В час по математика. Учителката:
- Деца, готовите ли сте за класното? Значи първата задачка е:
на колко е равно две по две? Отговорите изпращайте като SMS на кратък номер XXXX.
В училище.
-Деца, хайде да се опознаем. Кажете ми, например, у вас кой е най-възрастен?
-В нашето семейство - баба.
-У нас - дядо.
-Пра-пра-пра-пра-прабаба.
-Но това е невъзможно!
-Въ-въ-въ-възможно е...
Учителката влиза в клас, а цялата дъска изписана с псувни. Тя веднага:
- Иванчо, ти ли написа това?
- Не! Когато ги писаха, аз бях зает.
- И с какво беше зает?
- Диктувах.
- Днес ми провървя в училище - казва Иванчо.
- Как?
- Учителката искаше да ме сложи в ъгъла, но вече всички ъгли бяха заети.
Студент от физическия факултет напуснал и отишъл да учи в духовната академия. Седи на проповед и по навик задремал. Дошъл при него свещеникът и го пита:
- А сега, сине мой, кажи: какво е Божията сила?...
Учителка по биология пита децата какви искат да станат.
Иванчо:
- Искам да бъда хвойново дръвче!
- Защо?!
- Представете си какъв множествен оргазъм изпитва когато освобождава шишарките си от семената!
На изпит в университета професорът задава въпроси на студент. Той не може да отговори на нито един от тях. Професорът се изморил да пита и казва:
- Млади човече! Смятам, че в главата ви е абсолютна пу...
Урок по биология. Тема на урока "Вредата от пушенето. Учителката разказва, защо много хора пушат и развива теория, че диаметърът на цигарата по размер е приблизително еднакъв със зърното на гърдата, т...
Изпит по Физика:
- Колега, зле е, но хайде, последен въпрос. Отговорите ли - 3. Значи, пътувате във влак, топло ви е. Какво правите?
- Събличам си якето - отговаря студентът.
- Пак е горещо...
- Ами,...
В час по български език учителката вдигнала Иванчо на дъската:
- Иване, кажи ми три съгласни букви
- Ш, Т и Б
- Как не те е срам простак такъв, знаех си, че друго неможе да роди главата ти, ако не ми...
Учителката:
- Иванчо, утре без родителите да не идваш в училището!
Иванчо:
- А вдругиден?...
- Иванчо, кой предмет ти е най-неприятен?
- Училищния дневник!
- Сине, ако се учиш добре ще ти купим компютър.
- А ако се уча лошо?
- Тогава ще ти купим пиано.
Колонизиране на континента(Африка)-"...През време на колониалния период е била избита значителна част от местното население, което било превръщано в роби. ..." Цитат от учебник по география за 6-ти кл...
- Така, Иванчо, утре ела в училището с родителите си.
- Но, г-жо Ивановна, днес е 15 септември!
- В нашето училище тази година въвеждаме превантивни мерки!