Ученически

  1. Иванчо се прибира у дома:
    - Тате, днес в училище имаше такава случка, че твоята заплата няма да стигне!

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. - Две хлапета си говорят:
    - Иванчо, ти кога си роден?
    - На 29 февруари 1996 г.
    - Провървяло ти е.
    - Какво ми е провървяло, само веднъж на 4 години празнувам рождения си ден!
    - Провървяло ти е, че 1996...

    Оценка 3 от 1 глас
  3. Съчинението на тема "Как изкарах лятото", написано от Иванчо започва така:
    "За през ваканцията заминах на село при баба. Там бяха и две осмокласнички Кети и Ваня...Госпожо, ако искате четете нататък,...

    Оценка 1.5 от 2 гласа
  4. Учител обяснява на учениците правила за добро поведение:
    - По стълбището мъжът винаги върви пред дамата? А някой от вас знае ли защо?
    Иванчо се обажда:
    - Защото дамата не знае не знае на кой етаж ж...

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Учителка от френската гимназия изнася резултатите от матурата:
    - Ако не броим грешките, имаш 4,25...

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Между ученички:
    -Ти каква мислиш да станеш,когато пораснеш?
    -Ами...първо мисля да стана руса...

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Дете след посещение на зоопарка пише съчинения на тема, как е изкарало почивните дни:
    "Видях елен. Той има закачалка на главата."

    Оценка 3 от 1 глас
  8. Каква е разликата между добрия и лошия ученик?
    Лошият го бият родителите, а добрият - съучениците.

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. - Снощи сънувах ,че участвам в онези игри ,кадето трябва да ядеш.
    - А ти снощи вечеряла ли си.

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. - Иванчо, къде загива цар Симеон Велики?
    - На 65 страница, в учебника, горе вдясно!

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Учител дава на Иванчо за наказание да напише у дома 100 пъти:
    "Повече никога няма да говоря на "ти" с учителя си!"
    На другия ден учителят отваря тетрадката на Иванчо и гледа, че е написал изречениет...

    Оценка 5 от 1 глас
  12. Час по математика:
    - Като решавате задачите, не залитайте по цели решения!

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. В час по физическо, учителката повтаряла на първокласниците:
    -Леви, леви...
    Един от учениците учудено попитал:
    - А, какво да правим с десния крак госпожо?

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Учителката пита:
    - Деца, кое ви хареса най-много в музея?
    Иванчо:
    - Как Марийка падна по стълбите!

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Учителката:
    - Кои птици са полезни за човека?
    Иванчо от последния чин:
    - Печените, госпожо!

    Оценка 0 от 0 гласа