Въпрос: Що е то русо и умно?
Отговор: Кокершпаньол.
- Какво прави една блондинка, когато и е студено?
- Сяда в ъгъла на стаята, защото е чула, че там е 90 градуса!
2 блондинки се возят в Голф,спират да вземат нещо за хапване.Едната излиза от колата и след минута се връща,подава единят сандвич, другият оставя на седалката и сяда върху него.Започва да се върти и д...
Блондинка и приятелката й живеят в един апартамент.Приятелката се прибира вкъщи и вижда блондинката да се разхожда с насапунисана коса, пита я:
- Защо се разхождаш така?
Блондинката:
- На шампоана пиш...
Блондинка решава да се беси...
Отива тя в парка ислед малко минава един човек и пита блондинката , защо се е завързала през кръста.
Тя отговаря:
- Ами беся се.
Той продължава:
- Тогава защо не се завъ...
- Какво е първото нещо, което прави блондинката след като се събуди?
- Прибира се.
Една блондинка ражда. Екипът в един момент, когато се появява главата на бебето ахва - черно, с руса коса и с очи като на китаец. Гинекологът го вади внимателно и дипломатично казва на блондинката:
-...
Касиерката в киното недоумява:
- Вие вече трети път си купувате билет!
- Какво да правя – там на вратата стои някакъв идиот и ми ги къса!
Между приятелки:
- Предложих му да се разделим, а той, мръсника, се съгласи!
Блондинка звъни в софтуерна фирма:
- Програмата ви не работи! Какво да правя?
- Прочетохте ли внимателно указанията?
- Да, да, направих всичко, както е написано - не работи.
- Прочетете още веднъж пър...
Отива блондинка на гинеколог, ляга, вдига си краката, доктора се навежда, след малко се изпрява с учудено изражение и пита:
- Скоро да ви е идвал цикъла?
- Да
- Ахам, а тампони ли позвате?
- Да
- А ск...
Две блондинки си говорят дълго време по телефона. Накрая едната казва:
- Моят излезе да пие бира с приятели.
- Пък моя легна преди час. Със 37.5 е.
- Оу, блазе ти. Моят е с 15 см.
Какво е блондинка, която се е боядисала черно, но не и е харесало да е умна и пак се е изрусила????
Врьщане кьм ПРИРОДАТА.
Блондинка готви. Обажда се мъжът й:
- Ще имаме гости - сготви двойно.
След 20 минути тя звъни:
- Скъпи имам проблем - сложих 2кг картофи, 2бр пиле, ама фурната ни е само до 360 градуса.
Блондинка пита момче:
- Какво означава Shut Up?
- Млъкни!
- Добре де! Само попитах...