Блондинки

  1. Въпрос: Що е то русо и умно?
    Отговор: Кокершпаньол.

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. - Какво прави една блондинка, когато и е студено?
    - Сяда в ъгъла на стаята, защото е чула, че там е 90 градуса!

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. 2 блондинки се возят в Голф,спират да вземат нещо за хапване.Едната излиза от колата и след минута се връща,подава единят сандвич, другият оставя на седалката и сяда върху него.Започва да се върти и д...

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Блондинка и приятелката й живеят в един апартамент.Приятелката се прибира вкъщи и вижда блондинката да се разхожда с насапунисана коса, пита я:
    - Защо се разхождаш така?
    Блондинката:
    - На шампоана пиш...

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Блондинка решава да се беси...
    Отива тя в парка ислед малко минава един човек и пита блондинката , защо се е завързала през кръста.
    Тя отговаря:
    - Ами беся се.
    Той продължава:
    - Тогава защо не се завъ...

    Оценка 5 от 1 глас
  6. - Какво е първото нещо, което прави блондинката след като се събуди?
    - Прибира се.

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Една блондинка ражда. Екипът в един момент, когато се появява главата на бебето ахва - черно, с руса коса и с очи като на китаец. Гинекологът го вади внимателно и дипломатично казва на блондинката:
    -...

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Касиерката в киното недоумява:
    - Вие вече трети път си купувате билет!
    - Какво да правя – там на вратата стои някакъв идиот и ми ги къса!

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Между приятелки:
    - Предложих му да се разделим, а той, мръсника, се съгласи!

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Блондинка звъни в софтуерна фирма:
    - Програмата ви не работи! Какво да правя?
    - Прочетохте ли внимателно указанията?
    - Да, да, направих всичко, както е написано - не работи.
    - Прочетете още веднъж пър...

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Отива блондинка на гинеколог, ляга, вдига си краката, доктора се навежда, след малко се изпрява с учудено изражение и пита:
    - Скоро да ви е идвал цикъла?
    - Да
    - Ахам, а тампони ли позвате?
    - Да
    - А ск...

    Оценка 4 от 1 глас
  12. Две блондинки си говорят дълго време по телефона. Накрая едната казва:
    - Моят излезе да пие бира с приятели.
    - Пък моя легна преди час. Със 37.5 е.
    - Оу, блазе ти. Моят е с 15 см.

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Какво е блондинка, която се е боядисала черно, но не и е харесало да е умна и пак се е изрусила????
    Врьщане кьм ПРИРОДАТА.

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Блондинка готви. Обажда се мъжът й:
    - Ще имаме гости - сготви двойно.
    След 20 минути тя звъни:
    - Скъпи имам проблем - сложих 2кг картофи, 2бр пиле, ама фурната ни е само до 360 градуса.

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Блондинка пита момче:
    - Какво означава Shut Up?
    - Млъкни!
    - Добре де! Само попитах...

    Оценка 0 от 0 гласа