Момче седи с блондинка в колата:
Той:
- Да пусна ли климатика?
Тя:
- Пусни, аз слушам всичко!
- Защо вицовете за блондинки са толкова кратки?
- За да могат да ги разбират брюнетките.
Самолет се готви да излети. В първа класа седи прекрасна блондинка. Стюардесата проверява билетите й. Оказва се, че тя е за втора класа.
- Извинете ме, бихте ли се преместили в задната част на самолет...
Защо ковчега на блондинката е триъгълен?
Защото блондинката като си затвори очите, си отваря краката!
- Колко вица има за блондинки?
- Николко. Всичките са истина.
- Защото блондинката не яде кисели краставички?
- Защото не може да си вкара главата в буркана!
Иванчо пита майка си:
- Мамо, защо Соломон е бил толкова мъдър?
- Защото е имал 300 жени и всяка една от тях му е давала съвети.
- Как ще познаете, че една кола се кара от блондинка?
- По залепеното листче с нарисувани скоростите върху него на таблото...
Катаджия спира автомобил шофиран от блондинка.
- Вие какво, не виждате ли какъв знак има ей там?
Блондинката премрежва поглед в посока на знака, след това бърка в чантата си, накрая вади кутийка, отва...
Две блондинки гледат порно. След края на филма едната заплакала. Другата я пита:
- Какво става? Защо ревеш?
- Ми защото мислех, че тия накрая ще се оженят . . .
Знаете ли как една блондинка прави кафе? -НЕ!
Аз ще ви кажа.
Пие вода,гълта едно пакетче кафе "Нова Бразилия" и сяда на КОТЛОНА.
- Защо блондинка не може да вземе шофьорска книжка?
- Защото не е свикнала да пътува на предната седалка!
- Какво правят блондинките, преди да пишат с молив?
- Разписват го.
Една блондинка се връща от почивка на остров Крит и разправя на нейната приятелка как хубаво прекарала там:
-Муци, навсякъде правят секс-в хотела, в морето, на пейката, под пейката, по дърветата... !...
Каква е раэликата между блондинката и комара ?
Когато удариш комара спира да те смуче.