Блондинки

  1. Как блондинка си прави кафе?
    Лапа една лъжица кафе и бучка захар, пие вода и сяда на котлона!

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Говорят си две блондинки:
    - Кети, а ти знаеш ли защо рибите мълчат?
    - ???
    - Пъхни си главата в аквариума и опитай нещо да кажеш!

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Блондинки в киносалон.
    - А бе, Буби, как праавят така, че прожекторите угасват постепенно?
    - Ами сигурно дърпат щепсела бавно.

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. - Харесва ли ви Киплинг?
    - Ах, че сте палав!..Не знам...Още не съм опитвала...

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Какво ще направи блондинка ако кара по улица и GPS-а и каже завийте надясно?ще се седне на дясната седалка.

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Блондинка, брюнетка и червенокоска отиват на пазар за първи път тази година. Преди това тръгнали към място наречено " всезнаещото огледало" . Там всяка една по отделно заставало пред огледалото и казв...

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Две блондинки гледат телевизия. На екрана се появява фолк-певица по сутиен и бикини. Едната казва:
    - Гледай, забравила е да си сложи рокля!
    А другата:
    - Не...забравила е да си свали сутиена!

    Оценка 2 от 1 глас
  8. - За какво служи презерватива спрямо блондинките?
    - За да пазят останките за после...

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Изпратили две кучета - лайка и чау-чау и една блондинка в космоса с важна мисия. От контролния център викат лайката:- Лайка!- Бау-бау.- Натисни червеното копче!След един час викат Чау-чау:- Чау-чау!-...

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Как се нарича блондинка вързана на опашка?

    -Свирка с дръжка!

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Въпрос: Защо блондинките се усмихват, когато по време на буря има светкавици?
    Отговор: Защото си мислят, че ги снимат.

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. - Защо очите на блондинките са сини?
    - Защото ГЛАВАТА ИМ Е ПЪЛНА С ВОДА!!!

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Две блондинки работели на строеж. Едната попитала:
    - Забелязах, че вадиш гвоздеи от кутията с инструменти, оглеждаш ги и хвърляш някои от тях. Защо?
    - Ами понякога вадя от кутията гвоздеи, които са къ...

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Две блондинки отишли на ресторант. Поръчали си специалитета на вечерта и след като сервитьорът им поднесъл ястието, едната блондинка започнала веднага да се храни. След 10 минути се обръща към другата...

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. В магазин за играчки някакъв купува модел на кораб. Пита продавача:
    - А корабчето да не вземе да потъне, като го пусна във водата?
    - Разбира се, че ще потъне! Това е модел на "Титаник".

    Оценка 0 от 0 гласа