Как блондинка си прави кафе?
Лапа една лъжица кафе и бучка захар, пие вода и сяда на котлона!
Говорят си две блондинки:
- Кети, а ти знаеш ли защо рибите мълчат?
- ???
- Пъхни си главата в аквариума и опитай нещо да кажеш!
Блондинки в киносалон.
- А бе, Буби, как праавят така, че прожекторите угасват постепенно?
- Ами сигурно дърпат щепсела бавно.
- Харесва ли ви Киплинг?
- Ах, че сте палав!..Не знам...Още не съм опитвала...
Какво ще направи блондинка ако кара по улица и GPS-а и каже завийте надясно?ще се седне на дясната седалка.
Блондинка, брюнетка и червенокоска отиват на пазар за първи път тази година. Преди това тръгнали към място наречено " всезнаещото огледало" . Там всяка една по отделно заставало пред огледалото и казв...
Две блондинки гледат телевизия. На екрана се появява фолк-певица по сутиен и бикини. Едната казва:
- Гледай, забравила е да си сложи рокля!
А другата:
- Не...забравила е да си свали сутиена!
- За какво служи презерватива спрямо блондинките?
- За да пазят останките за после...
Изпратили две кучета - лайка и чау-чау и една блондинка в космоса с важна мисия. От контролния център викат лайката:- Лайка!- Бау-бау.- Натисни червеното копче!След един час викат Чау-чау:- Чау-чау!-...
Как се нарича блондинка вързана на опашка?
-Свирка с дръжка!
Въпрос: Защо блондинките се усмихват, когато по време на буря има светкавици?
Отговор: Защото си мислят, че ги снимат.
- Защо очите на блондинките са сини?
- Защото ГЛАВАТА ИМ Е ПЪЛНА С ВОДА!!!
Две блондинки работели на строеж. Едната попитала:
- Забелязах, че вадиш гвоздеи от кутията с инструменти, оглеждаш ги и хвърляш някои от тях. Защо?
- Ами понякога вадя от кутията гвоздеи, които са къ...
Две блондинки отишли на ресторант. Поръчали си специалитета на вечерта и след като сервитьорът им поднесъл ястието, едната блондинка започнала веднага да се храни. След 10 минути се обръща към другата...
В магазин за играчки някакъв купува модел на кораб. Пита продавача:
- А корабчето да не вземе да потъне, като го пусна във водата?
- Разбира се, че ще потъне! Това е модел на "Титаник".