Попитали блондинка как прави мармалад.
- Изстисквам понички - отговорила тя.
Между блондинки:
- Напоследък имам някава тежест в корема, постоянно ми се гади.
- Ходи ли на доктор?
- Ходих, каза ще след 9 месеца ще мине!
Блондинка си влиза в колата и започва да крещи в ужас и да вика за помощ. Наблизо стоял полицай и отишъл да види какво става и попитал:
- Какво става госпожо!
- Ами откраднаха ми волана, лоста, кормил...
Въпрос към радио Ереван:
– Защо не може да се направи снежен човек - блондинка?
– Защото не може да се направи куха снежна топка!
Брюнетка:
- Когато порасна, ще отида на Марс.
Червенокоса:
- Когато порасна, ще отида на Венера.
Блондинка:
- Аз като порасна, ще отида на Слънцето.
Брюнетката:
- Но там ще изгориш.
Блондинката:
- Не...
Защо блондинките правят пози за снимки, когато видят светкавица?
- Защото си мислят че ги снимат!
Поради недостиг на пари блондинки качват килограми.
- Не им стигат парите да си купуват списания с нови диети.
Блондинка към блондинка:
- Знаеш ли, че за да се оплете един пуловер, трябват три овце!
- Какви ги приказваш!
- Аз, даже не знаех, че те могат да плетат.
Една блондинка:
- Докторе, искам да ми направите пластична операция.
- Но вие сте толкова красива!
- Красива - да, но не и пластична.
Момче седи с блондинка в колата:
Той:
- Да пусна ли климатика?
Тя:
- Пусни, аз слушам всичко!
- По какво се познава,че блондинка е влизала в Интернет?
- По счупения монитор и парченцето сиренце пред мишката.
Две блондинки си говорят:
- В началото си мислех, че той ми изневерява, а сега разбрах, че той с мен й изневерява на нея. Така ми стана хубаво...
Между блондинки:
- Муцка, пък вчера с какво момче се запознаах... ах... ах.
- Уаа... разказвай..
- Значи, лягам аз по гръб...
- Две блондинки се возели на моторна лодка в едно езеро. Изведнъж мотора се развалил и те се удавили.
- Защо са се удавили?!
- Защото слезнали да бутат!
Блондинка влиза в магазин и вижда непознат предмет.
- Какво е това?
- Термос.
- За какво се използва?
- Ами ако сложите в него нещо топло, то стои топло, ако сложите студено - остава студено.
На...