Коя първа ще падне от 10 етаж? Блондинката или чернокосата?
Чернокосата, защото блондинката ще спира на всеки етаж и ще пита:
- На къде да ходя?
Блондинка се е втренчила в лампата
- Какво гледаш?
- Тока го виждам,но подметката къде е ?
Брюнетка и блондинка пътуват сами - всяка в своя кабриолет. Срещата става на един завой, от който брюнетката излиза, а блондинката влиза...
- Коза - изкрещяла брюнетката...
- Гъска - веднага реагирала...
По стръмни стълби се качва блондинка.
Млад джентълмен върви след нея и наднича под полата й.
- Господине, Вие не сте никакъв джентълмен!
- Госпожице, Вие не сте никаква блондинка!
- Защо блондинките използват зелено червило?
- Защото вярват, че червеното би спряло мъжете!
Една блондинка попитала учителката си по география:
- Как е правилно да се пише - Иран или Ирак?
- Имате ли 6-процентна кислородна вода? - пита блондинка в аптеката.
- Имаме само 3-процентна.
- Дайте ми тогава два флакона.
Много секси блондинка, отива при доктор на профилактичен преглед. След всички изследвания, анализи, прослушвания, докторът й казва:
-Млада госпожице, вие сте в цветущо здраве, перфектна физическа форм...
Една блондинка кандидатства за секретарка. Оказва се обаче, че нищо не може да пише на машина, нито да стенографира.
- И какви делови качества имате все пак? - пита я шефът.
- Никога не забременявам.
Вървели си две блондинки в горичка! Видели една пътека. Едната казала:
- Знаеш ли, че това е пътечката, по която вървят мечките, за да отидат и да си вземат мед!
- Не! Това е пътечката, по която вър...
Добре са си блондинките… Не ги застрашава мозъчен удар.
Какво се получава когато няколко блондинки эастанат една до друга.
- Въэдушен коридор.
Две блондинки се возели на моторна лодка в едно езеро.
Изведнъж мотора се развалил и те се удавили.
Въпросът е защо се удавили ?!
- Защото слезнали да бутат!
Две блондинки летят със самолет, изведнъж силна турбуленция разтърсва самолета.
- Ама че друса! - казва едната.
А другата отговаря:
- Не е повече отколкото по "Цариградско шосе"...
- I love you!
- Вярно ли?
- Не, само си упражнявам английския...