Отива блондинка на гинеколог, ляга, вдига си краката, доктора се навежда, след малко се изпрява с учудено изражение и пита:
- Скоро да ви е идвал цикъла?
- Да
- Ахам, а тампони ли позвате?
- Да
- А ск...
Блондинка готви. Обажда се мъжът й:
- Ще имаме гости - сготви двойно.
След 20 минути тя звъни:
- Скъпи имам проблем - сложих 2кг картофи, 2бр пиле, ама фурната ни е само до 360 градуса.
Блондинка пита момче:
- Какво означава Shut Up?
- Млъкни!
- Добре де! Само попитах...
На една блондинка й писнало да слуша вицове за блондинки и си боядисала косата черна.
Имала работа до някакво село и тръгнала с колата.
Преди селото пътя й препречило стадо овце.
Било пролет и на нея...
Две блондинки си говорят дълго време по телефона. Накрая едната казва:
- Моят излезе да пие бира с приятели.
- Пък моя легна преди час. Със 37.5 е.
- Оу, блазе ти. Моят е с 15 см.
Една блондинка я блъснала кола и я разпитват в полицията:
- Запомнихте ли номера на колата?
- Какво говорите? Аз бях толкова изплашена, че даже не знаех къде се намирам!
- А не видяхте ли поне, кой се...
Блондинка спира с автомобила си на бензиностанция.
- Пич, какъв бензин имаш? - пита тя бензинджията.
- 95.- отговаря той.
- А стига бе! Нещо по-прясно няма ли - 98 или 2000?
Говорят си две блондинки, едната казва:
- Катаджиите съвсем прекаляват, такива рушвети взимат, откъде толкова пари да извадя?!
Другата, учудено:
- Ама на тях може ли с пари?
Какво си мисли блондинка когато е бременна: "Господи дано да е мое".
Блондинка след операция на апендесита излиза от упойката и веднага пита доктора:
- Докторе, а кога ще мога да правя секс?
Доктора:
- След десетина дена, госпожице, и само под лекарско наблюдение!
Две блондинки приказват:
- Забелязала ли си, че когато се съберат няколко жени, си говорят предимно за мъже?
- Да, наистина.
- Значи вярно е това, което мъжете смятат, че жените винаги си говорят за г...
Блондинка:
- Не мога да спя на пълна тъмнина: не разбирам дали съм си затворила очите или не!
Защо блондинка не говори по време на секс?
а) защото й е пълна устата;
б) защото я боли устата;
в) защото майка й й е казала да не говори с непознати.
Блондинка към приятелка:
- Ужас! Тежа 61 килограма!
- А колко си била?
- Мама казва, че 3,200...
- Защо блондинките използват зелено червило?
- Защото вярват, че червеното би спряло мъжете!