Пред касата в операта застава блондинка:
- Два билета за първия ред!
- За "Тоска" или за "Борис Годунов"?
- Не, за мене и мъжа ми!
Баща и син седят на пейката пред блока и пред тях минават две блондинки в Шевролет "Корвет".
-Тате, тате, виж Корвет-а-Курвета, ама я виж каква кола карат !
Закъсал един с колата. Спира, включва аварийните, отваря капака и нещо прави. Изведнъж отзад някой почва настойчиво да бибитка. Той отива и гледа зад волана седи блондинка.
- Защо стоите и бибиткате?...
-Какво е блондинка,боядисана в черно?
-Повърхностна интелигентност.
Две блондинки влизат в един магазин и едната казва на продавача:
- Ръст 170, тегло 60, 90-60-90, размер на чашката 4... Другата блондинка:
- Муцка, осъзнай се, не си в ICQ!!!
- Защо блондинката стои пред огледалото със затворени очи?
- За да разбере как изглежда докато спи.
Влиза блондинка в аптека и пита:
- Извинете, да имате ОРАЛГИН?
- Не ви разбирам - казва аптекарката.
- Защото миналия път ми дадохте АНАЛгин и изобщо не ми помогна!
Една блондинка отива на първа среща.Както обикновено след вечерята те отиват в апартамента му.Още с влизането те започнали да се любят.Вече свършили и блондинката като добре възпитано момиче влиза да...
Брюнетка сяда в кафене. Идва руса сервитьорка:
- Какво ще обичате?
Клиентката:
- Капи - портокал.
Блондинката се оглежда нагоре и пита:
- Ау, и откъде капи тоз портокал?
Блондинка продава хляб. Влиза човек в магазина и казва:
- Може ли един хляб?
- Какво да може един хляб?!
Блондинка влиза в книжарница и пита:
- Извинете имате ли готварски книги.
Продавачът:
- Да, но каква малка или голяма?
Блондинката:
- Ами аз не ям много, така че ми дайте малка.
Блондинка, пътуваща за пръв път със самолет, отива в пилотската кабина и пита пилота:
- Защо така се тресе самолетът?
- Защото попадна в зона със силна турбуленция.
- А ако откаже двигателят?
- Не е п...
Един мъж си купил папагал и му вързал два конеца:син и червен.Когато някой дръпнел синия конец папагалът казвал "Здравей!" а когато някой дръпнел червения "Как си?".Веднъж поканил приятелката си (блон...
Защо блондинките ходят с тесни поли.
За да могат да си затворят краката..
Влиза блондинка в аптеката и пита.
- Извинете, може ли една опаковка "оралгин", че ме боли глава.
Аптекарката я гледа учудено и казва.
- Това лекарство не съм го чувала, защо не вземете някой заместит...