Блондинки

  1. Директора:
    -Вътре ли е вече?
    Секретарката:
    -Не
    -Щото и вънка го няма

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Една блондинка си вървяла по улицата и ненадейно паднала в една шахта.
    При излизането си казала:
    - Ех, хубаво че нямаше капак, защото нямаше да мога да изляза!

    Оценка 5 от 1 глас
  3. Две секретарки стоят срещу новия лаптоп в офиса:
    - Представяш ли си! Този компютър замества работата на десет мъже!
    - Може и да си права, но аз предпочитам мъжете...

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Блондинка пита приятелка:
    - Какво ти подари твоя мъж за Нова година?
    - Вибратор.
    - Иха! А ти на него?
    - Надуваема секс-кукла.
    - Много странно!
    - Нищо странно: скарани сме с него.

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Една блондинка отива в туристическа агенция и казва:
    -Искам един билет до Ню Йорк.
    -С коя компания желаете да пътувате,днес 21 компании пътуват до Ню Йорк?
    -Не искам компания,ще пътувам сама-отсякла...

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Въпрос: В един влак пътуват брюнетка, умна блондинка и дядо Мраз. Пред тях има торба с пари. Кой от тях ще ги вземе?

    Отговор: брюнетката, защото другите два образа са измислени.

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Блондинка отива при лекал сексолог и казва:
    - Докторе, мъжът ми е болен. От известно време като си лягаме и на него не му става.
    Доктора я наракарал да се съблече и да легне и след обстойно преглежда...

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. За блондинки които си боядисват косата се продават фланелки на които пише:
    "Говорете ми бавно аз съм естествено руса"

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. - Защо когато са под душа, блондинките винаги се разхождат в кръг?
    - Защото на шампоана пишело: "Wash and Go" !

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Блондинка се оплаква на лекаря:
    - Докторе, имам полова слабост!
    - Какви са симптомите?
    - Ами, не мога на никого да откажа!!

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Две блондинки отиват на пазар. След като се връщат едната забелязяла, че е забравила ключовете на таблото (а колата заключена). По едно време едната погледнала небето и казала:
    - Хайде измисли нещо,...

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Две блондинки говорят по телефона:
    - Алооо, муции чуваш ли ме??
    - Нее, алоо муцкаа не те чувам....
    - Чакай, чакай ще ти звънна пак...

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Въпрос: - Трябва ли блондинките да мислят преди да се изкажат?
    Отговор:- Все е тая.

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. - Каква е разликата между блондинка и маса за гладене?
    - Краката на масата за гладене се отварят трудно.

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Блондинка влиза в лекарски кабинет.
    -Докторе, боли ме страшно много главата от няколко дни.
    Докторът след кратко мислене:
    -Госпожице, ето Ви един аналгин много е ефикасен при главобол.
    Блондинката отг...

    Оценка 0 от 0 гласа