Обява във вестник
ТЪРСЯ ИКОНОМИСТКА ЗА СЕКРЕТАРКА/25-35г./!
(ако е брюнетка,може и със средно)
Две французойки си говорят:
- Къде ще посрещнеш Нова година?
- Ами както винаги - в леглото.
- И много народ ли си поканила?
Блодинка, брюнетка и червенокоса отиват в пустинята. Когато стигнали брюнетката казала:
- Аз нося вода, да пием, ако сме жадни.
Червенокосата казала:
- Аз нося храна, ако сме гладни да хапнем.
А блонд...
Защо блондинките си слагат перде на монитора?
Защото на него пише Windows!
Качил на задната седалка, таксиметров шофьор клиент и блондинка.
След няколко преки, тъй като прозореца на таксиджията бил спуснат, от вежливост попитал:
- Господине, духа ли ви отзад?
- Не за момент...
Две блондинки си вървели по една пътека.Едната казала:
- Това е еленова пътека.
А другата:
- Това е меча пътека.
И най-сетне минал влакът и ги премазъл.
Людоедите палят огнището, за да приготвят за вожда красива блондинка-чеверме. В последният момент тича слугата:
- Вождът я иска сурова да му я сервирам в леглото...
- Как можеш да разсмееш блондинка в петък?
- Като й разкажеш виц във вторник.
Какво казва една блондинка, когато забременее?
- Надявам се да е мое!
Две блондинки се срещат и едната казва на другата:
- Муцка тази година нова година се пада да е петък.
А другата:
- Ох, дано да не е 13-ти :)
Веднъж хирурзи се наложило да отворят черепа на блондинка. За тяхно учудване видяли една изпъната ластичка и решили да я срежат, когато срязали ластичката на блондинката й паднали ушите.
Домакиня изпраща гостенката си.
- Моля те, не си прави труда да ме изпращаш.
- Напротив! Това ми доставя голямо удоволствие.
Секретарка пита шефа си:
- Скъпи, не мога да разбера, докога ще продължава това, защо жена ти ме гледа така?
- Ами защото някога и тя ми беше секетарка!!!
Защо няма глупави брюнетки?
Ами защото всички са се изрусили!
- Защо блондинките не искат да седят до илюминатора в самолета?
- За да не им се развалят прическите от течението.