Блондинки

  1. Блондинки решават кръстословица:
    - Муцка, знаеш ли кой е богът на плодородието на народите от далечния север... с 8 букви...
    - Вертолет, разбира се.

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Две приятелки се карат:
    - Ти си глупачка!
    - Не! Ти си глупачка!
    Минал един мъж и им казал:
    - Не се карайте! И двете сте прави!

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Две блондинки са в квартирата си. Едната се излежава във ваната и се провиква:
    - Муцка, би ли ми подала шампоана?
    А другата отвръща:
    - Нали около теб е пълно с шампоани?
    - Е да ама на тях пише, че са...

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. - Как може да се познае, че блондинка е влизала в компютъра Ви?
    - По разбития с глава монитор и по парченцето сиренце поставено пред мишката.

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Истинската блондинка мисли с това място, за което мислиш и ти!

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. - Защо блондинките мижат пред огледалото?
    - Защото искат да видят как спят...

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Една блондинка както вървяла по улицата по едно време се спъва и пада в една шахта. След това излиза от шахтата изтърсва си дрехите. И казва:
    - Колко се радвам, че шахтата беше отворена иначе бях загу...

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. “Това, че съм блондинка, не означава, че трябва да ми се повтаря по три пъти… стигат ми и два пъти”.

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Две блондинки си говорят и едната вика..
    - Йес, отслабнала съм с два килограма!
    А другата и казва:
    - Да не си си свалила грима?

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Блондинки си говорят:
    -Ти с вибратор пробвала ли си?
    -Не, не съм, но ми се е искало.
    -Не си го и помисляй! Аз така вече два зъба си избих.

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Обикновената жена има ум като на кокошка, а необикновената - като на две!

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. -Знаеше ли,че блондинките са по-добри в леглото от брюнетките?
    -Не е вярно!!!Жена ми на три пъти си боядисва косата и никаква разлика.

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Две блондинки се оплакват от мъжете. Едната:
    - ...И ме пита как ми е по-добре - като съм отгоре или отдолу? Идиоти са мъжете! Все едно не му ясно, че най-добре свършвам като съм сама!

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Блондинки си говорят:
    - Разправят, че съм ненормална.
    - Кой разправя така?
    - Врабчетата.

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Какво е брюнетка с лош дъх?
    Блондинка на челна стойка!

    Оценка 0 от 0 гласа