Блондинки решават кръстословица:
- Муцка, знаеш ли кой е богът на плодородието на народите от далечния север... с 8 букви...
- Вертолет, разбира се.
Две приятелки се карат:
- Ти си глупачка!
- Не! Ти си глупачка!
Минал един мъж и им казал:
- Не се карайте! И двете сте прави!
Две блондинки са в квартирата си. Едната се излежава във ваната и се провиква:
- Муцка, би ли ми подала шампоана?
А другата отвръща:
- Нали около теб е пълно с шампоани?
- Е да ама на тях пише, че са...
- Как може да се познае, че блондинка е влизала в компютъра Ви?
- По разбития с глава монитор и по парченцето сиренце поставено пред мишката.
Истинската блондинка мисли с това място, за което мислиш и ти!
- Защо блондинките мижат пред огледалото?
- Защото искат да видят как спят...
Една блондинка както вървяла по улицата по едно време се спъва и пада в една шахта. След това излиза от шахтата изтърсва си дрехите. И казва:
- Колко се радвам, че шахтата беше отворена иначе бях загу...
“Това, че съм блондинка, не означава, че трябва да ми се повтаря по три пъти… стигат ми и два пъти”.
Две блондинки си говорят и едната вика..
- Йес, отслабнала съм с два килограма!
А другата и казва:
- Да не си си свалила грима?
Блондинки си говорят:
-Ти с вибратор пробвала ли си?
-Не, не съм, но ми се е искало.
-Не си го и помисляй! Аз така вече два зъба си избих.
Обикновената жена има ум като на кокошка, а необикновената - като на две!
-Знаеше ли,че блондинките са по-добри в леглото от брюнетките?
-Не е вярно!!!Жена ми на три пъти си боядисва косата и никаква разлика.
Две блондинки се оплакват от мъжете. Едната:
- ...И ме пита как ми е по-добре - като съм отгоре или отдолу? Идиоти са мъжете! Все едно не му ясно, че най-добре свършвам като съм сама!
Блондинки си говорят:
- Разправят, че съм ненормална.
- Кой разправя така?
- Врабчетата.
Какво е брюнетка с лош дъх?
Блондинка на челна стойка!