Блондинки

  1. - Защо блондинките не носят часовници?
    - Защото всеки "тик-так" е две калории.

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Две блондинки си говорят:
    - Моя вибратор ми изневерява.
    - Че как разбра?
    - Батериите му падат много бързо.

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Две блондинки игрели на шах. Едната казала:
    - Кош!
    А другата отвърнала:
    - Това да не ти е футбол, ма?

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Блондинка:
    - Искам да осиновя тригодишно английско дете.
    - Какво ще правиш с него?
    - Когато почне да говори, ще се уча от него на английски.

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Две блондинки си говорят:
    - Напоследък усещам някаква тежест в стомаха, гади ми се постоянно.
    - Ходи ли на доктор?
    - Ходих, каза, че още 8 месеца ще се наложи да потърпя!

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Какво казва майката на една блондинка?
    "Ако до 24.00 не си легнала ... се прибирай в къщи!"

    Оценка 5 от 1 глас
  7. Две блондинки си седели на плажа и едната, четяла списание. По едно време се разсмяла:
    - Хо-хо-хо!
    Другата я погледнала умно и й казала:
    - Ама че си глупава, сега не е Коледа!

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Блондинка разказва на приятелка:
    - Седя си вчера, значи вкъщи, изведнъж - на вратата се звъни. Отварям, гледам - един младеж. Той пита дали съпругът ми си е вкъщи. Аз отговарям, че го няма. Тогава той...

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Въпрос: Защо няма СНЕЖЕН ЧОВЕК блондинка?
    Отговор: Защото е трудно да се направи куха снежна топка!!!

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Как да познаете, че блондинка е работила на компютъра?
    По коректора на стъклото и сиренето пред мишката.

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Блондинка с къса пола се качва по стълби. След нея върви джентълмен и поглежда под полата й. Блондинката ядосана се обръща:
    - Как не ви е срам! Вие не сте никакъв джентълмен.
    - А вие не сте никаква бл...

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. 17 блондинки стоят пред един бар. Минава някакъв господин и ги пита:
    - Вие какво чакате?
    - Ами 18-тата, защото под 18 не пускат.

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Блондинка на изпит за шофьорска книжка. Полицаят изнервен от бавното каране не издържа и казва:
    - Дайте газ, госпожице!
    - Е как, Вие направо от там ли ще ме почнете?

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Две блондита си говорят на летището и едната казва:
    - Абе виж го тоя самолет колко е голям... как така успява да литне?
    А другата отговаря:
    - Абе ти тъпа ли си? Я виж като е на небето колко е ма...

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Защо блондинките се смеят по-често?
    - Защото е по-лесно да ги разсмееш.

    Оценка 0 от 0 гласа