- Защо блондинките не носят часовници?
- Защото всеки "тик-так" е две калории.
Две блондинки си говорят:
- Моя вибратор ми изневерява.
- Че как разбра?
- Батериите му падат много бързо.
Две блондинки игрели на шах. Едната казала:
- Кош!
А другата отвърнала:
- Това да не ти е футбол, ма?
Блондинка:
- Искам да осиновя тригодишно английско дете.
- Какво ще правиш с него?
- Когато почне да говори, ще се уча от него на английски.
Две блондинки си говорят:
- Напоследък усещам някаква тежест в стомаха, гади ми се постоянно.
- Ходи ли на доктор?
- Ходих, каза, че още 8 месеца ще се наложи да потърпя!
Какво казва майката на една блондинка?
"Ако до 24.00 не си легнала ... се прибирай в къщи!"
Две блондинки си седели на плажа и едната, четяла списание. По едно време се разсмяла:
- Хо-хо-хо!
Другата я погледнала умно и й казала:
- Ама че си глупава, сега не е Коледа!
Блондинка разказва на приятелка:
- Седя си вчера, значи вкъщи, изведнъж - на вратата се звъни. Отварям, гледам - един младеж. Той пита дали съпругът ми си е вкъщи. Аз отговарям, че го няма. Тогава той...
Въпрос: Защо няма СНЕЖЕН ЧОВЕК блондинка?
Отговор: Защото е трудно да се направи куха снежна топка!!!
Как да познаете, че блондинка е работила на компютъра?
По коректора на стъклото и сиренето пред мишката.
Блондинка с къса пола се качва по стълби. След нея върви джентълмен и поглежда под полата й. Блондинката ядосана се обръща:
- Как не ви е срам! Вие не сте никакъв джентълмен.
- А вие не сте никаква бл...
17 блондинки стоят пред един бар. Минава някакъв господин и ги пита:
- Вие какво чакате?
- Ами 18-тата, защото под 18 не пускат.
Блондинка на изпит за шофьорска книжка. Полицаят изнервен от бавното каране не издържа и казва:
- Дайте газ, госпожице!
- Е как, Вие направо от там ли ще ме почнете?
Две блондита си говорят на летището и едната казва:
- Абе виж го тоя самолет колко е голям... как така успява да литне?
А другата отговаря:
- Абе ти тъпа ли си? Я виж като е на небето колко е ма...
Защо блондинките се смеят по-често?
- Защото е по-лесно да ги разсмееш.