Автобусна спирка в Русе. Народ! Яйце да хвърлиш - няма къде да падне. И сред този народ - издокарана блондинка, с обувки на висок ток. Задава се автобус - стар "Икарус". А вътре - народ! И не слизат т...
След операция блондинка пита хирурга:
- А кога ще мога да подновя нормален полов живот?
- Трудно е да ви отговоря, за първи път ми задават такъв въпрос след операция на сливици!!
Катаджия спира блондинка с луксозен джип:
- Госпожице, защо предният и задният номер на автомобила Ви са различни?
- А, това ли? Ами, отпред е мобилният ми, а отзад- домашният...
Две блондинки яздят коне и си говорят по едно време едната пита другата:
- Абе твоя колко конски сили е.
Пътник в самолет преглежда списание на немски език. За съжаление в него има интересна статия, но той знае само английски. Обръща се към стюардесата, секси блондинка:
- Извинете, Вие с какъв език сте?...
Блондинка е в чакалнята на ветеринарния кабинет с кучето си и го успокоява:
- Не лай така! Виж там също чака една котка за доктора и не лае!
Брюнетка, блондинка и червенокоса решили да се подложат на детектора на лъжата.
Сяда брюнетката:
- Амии…аз мисля че съм красива..
- Пиууууу.
Сяда червенокосата:
- Амии… аз мисля, че съм красива…
- Пиу...
Вечерно училище. Час по алгебра. Учителят пише на дъската уравнение Х+2=8, след това се обръща към учениците и казва:
- Някой от вас, може ли да намери Х?
Скача въодушевена блондинка, притичва до дъск...
От 3 ученички в трети клас коя е с най-голям бюст?
Блондинката, щото вече е на 17.
Защо блондинките отварят киселото мляко още в магазина?
Защото пише "Отвори тук"!
Две блондинки седят на терасата и едната пита:
-Абе муцо кое е по-близо: Луната или Лондон?
Другата:
-Абе ти толкова ли си тъпа? ! Ти можеш ли да видиш Лондон, а! ?
- Как се чуства една мозъчна клетка на блондинка?
-Самотна!
Детенце пътува с родителите си:
- Мамо,мамо теленце!
- Мамо,мамо козичка!
- Мамо,мамо дървенца!
- Тате,тате блондинка!
Въпрос: Какво си мисли блондинка когато роди близнаци?
Отговор: От кого ли е второто?
Две пенсионерки си приказват. По едно време едната чука на масата и казва:
- Да чукна на дърво, че още не ме е хванала склерозата.
След малко същата се обажда:
- Брей, някой чукна пък не влезе...