От телефонната кабинка се показва блондинка:
- Обърках се. На някого случайно да му трябва разговор с номер 8733635.
Една блондинка отива при доктора:
-Докторе, имам си един приятел и ще се женим, ала имам един проблем. Като бях по-млада загубих девственоста си. Ако можеш помогни, че много се обичаме, а той държи да...
-Какво е блондинка с две мозъчни клетки?
-Бременна блондинка.
Бивш боксьор разказва на една блондинка за своя живот. След няколко часа тя го пита:
- А били ли сте в други градове освен Нокдаун и Нокаут?
Застанали три блондинки пред огледалото на лъжата. Когато някой излъжел, огледалото го гълтало.
Първата застанала и казала:
- Аз мисля, че са ми порастнали циците!
И огледалото я глътнало.
Втората зас...
Две блондинки седят в едно кафе!
Едната към другата....
- Абе я ми кажи, като си толкова отворена, как е правилно - Ирак или Иран?!?
В златарски магазин влиза блондинка и пита:
- Колко струва тази гривна?
- Хиляда.
- Лелеееее кошмар. А онази другата?
- Три кошмара.
Известен лекар дълги години провеждал изследвания за интелигентнотта на блондинките, но не стигал до категорични резултати за да напише научен труд. Накрая решил да предприеме по-драстични мерки. Иска...
- Защо габровските блондинки си поръчват кафето без захар?
- Защо да става зян след като могат да си го подсладят, припомняйки си последните сладки моменти с любимия?
- Какво прави една блондинка когато лази по пода на магазин?
- Търси ниски цени.
Две блондинки си говорят.Едната казва на дръгата:
-А-у-у...муцка,да знаеш какво ни се случи.Мъжът ми получи анонимно писно.
И другата:
-А-у-у...какъв ужас!И от кого?
Жена казва на приятелката си, която кара колата:
- Внимавай, не виждаш ли, че има знак "Опасен завой"?
- Точно затова искам да мина направо.
На съд за изнасилване, съдията пита блондинка, какъв зор е видяла при изнасилването.
-Ами, при изнасилването зор не видях,но ми беше трудно да му го вдигна!
Защо блондинката отваря киселото мляко в магазина?
Защото на него пише "Отвори тук".
Какво си мисли блондинката, като види пред себе си обелка от банан?
- Олеле, пак ще се подхлъзвам!