Блондинки

  1. От телефонната кабинка се показва блондинка:
    - Обърках се. На някого случайно да му трябва разговор с номер 8733635.

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Една блондинка отива при доктора:
    -Докторе, имам си един приятел и ще се женим, ала имам един проблем. Като бях по-млада загубих девственоста си. Ако можеш помогни, че много се обичаме, а той държи да...

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. -Какво е блондинка с две мозъчни клетки?
    -Бременна блондинка.

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Бивш боксьор разказва на една блондинка за своя живот. След няколко часа тя го пита:
    - А били ли сте в други градове освен Нокдаун и Нокаут?

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Застанали три блондинки пред огледалото на лъжата. Когато някой излъжел, огледалото го гълтало.
    Първата застанала и казала:
    - Аз мисля, че са ми порастнали циците!
    И огледалото я глътнало.
    Втората зас...

    Оценка 5 от 2 гласа
  6. Две блондинки седят в едно кафе!
    Едната към другата....
    - Абе я ми кажи, като си толкова отворена, как е правилно - Ирак или Иран?!?

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. В златарски магазин влиза блондинка и пита:
    - Колко струва тази гривна?
    - Хиляда.
    - Лелеееее кошмар. А онази другата?
    - Три кошмара.

    Оценка 4 от 2 гласа
  8. Известен лекар дълги години провеждал изследвания за интелигентнотта на блондинките, но не стигал до категорични резултати за да напише научен труд. Накрая решил да предприеме по-драстични мерки. Иска...

    Оценка 5 от 2 гласа
  9. - Защо габровските блондинки си поръчват кафето без захар?
    - Защо да става зян след като могат да си го подсладят, припомняйки си последните сладки моменти с любимия?

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. - Какво прави една блондинка когато лази по пода на магазин?
    - Търси ниски цени.

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Две блондинки си говорят.Едната казва на дръгата:
    -А-у-у...муцка,да знаеш какво ни се случи.Мъжът ми получи анонимно писно.
    И другата:
    -А-у-у...какъв ужас!И от кого?

    Оценка 5 от 1 глас
  12. Жена казва на приятелката си, която кара колата:
    - Внимавай, не виждаш ли, че има знак "Опасен завой"?
    - Точно затова искам да мина направо.

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. На съд за изнасилване, съдията пита блондинка, какъв зор е видяла при изнасилването.
    -Ами, при изнасилването зор не видях,но ми беше трудно да му го вдигна!

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Защо блондинката отваря киселото мляко в магазина?
    Защото на него пише "Отвори тук".

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Какво си мисли блондинката, като види пред себе си обелка от банан?
    - Олеле, пак ще се подхлъзвам!

    Оценка 0 от 0 гласа