Една блондинка била продавачка в магазин за хранителни стоки. Един ден мъж отишъл да си купи хляб и казал на блондинката:
-Може ли един хляб? А тя му отвърнала:
-Какво да може един хляб?
Блондинки си говорят любовниците, едната:
— Знаеш ли, моят е станал направо непоносим. Ако така продължава ще му изневеря.. с моя собствен мъж.
Между блондинки:
— Напоследък имам някава тежест в корема, постоянно ми се гади.
— Ходи ли на доктор?
— Ходих, каза ще след 9 месеца ще мине!
Един сляп влиза случайно в един бар със стриптизьорки. Застава на бара мислейки че говори с барман и казва:
— Пич, мога ли да ти кажа последния виц за блондинки?
Чува го жената седяща до него и казва:...
- Защо няма вицове за брюнетки?
— Защото блондинките не могат да ги измислят.
Между блондинки:
— Направих си втора дупка на ухото!
— И как е, по-добре ли чуваш сега?
Между две блондинки:
— Жак Сегела твърди, че репутацията зависи от сърцето, не от ума.
— Чак сега разбрах защо любовницата на шефа е с толкова голям авторитет.
Блондинка влиза при лекар и се съблича.
— Защо толкова отдавна не сте идвали?
— Бях болна, докторе!
Блондинка и мъж пътуват в самолет. Мъжът решил да се избъзика:
— Искате ли да играем на една игра? Аз ще ви задавам въпрос, ако не познаете ще ми дадете $5, а ако аз не позная аз ще Ви дам.
— А, не не...
Блондинка си кара колата из града и на един светофар малко циганче почиства предното стъкло на колата. Платила му едно левче, но на следващия светофар гледа пак същото циганче и пак чисти! Когато видя...
Разговор между две блондинки, возещи се в кола:
— Тези мъже съвсем не могат да карат като хората!
— Не ми разправяй! Този отпред, даже не спазва дистанция – кара точно пред нас!!
Две блондинки приказват:
— Забелязала ли си, че когато се съберат няколко жени, си говорят предимно за мъже?
— Да, наистина.
— Значи вярно е това, което мъжете смятат, че жените винаги си говорят за г...
Решили блондинките да развенчаят мита за тяхната глупост, събрали се на конгрес, избрали най-умната от тях и я изпратили на изпит.
Явила се тя и изпитващият я пита:
— Колко е 2+2?
— 6.
От залата се чу...
- Не може да си толкова тъпа!
— Мога! Живеем в свободна страна!
Две блондинки си говорят и едната казва:
— Виж каква красива природа.
Другата отговаря:
— Аз от тези дървета нищо не виждам!