- Как се нарича блондинка в университет?
— Посетител.
Блондинка разказва на приятелка:
- Седя си вкъщи, звъни се на вратата. Отварям, стои млад човек, пита мъжа ми вкъщи ли е. Отговарям, че не. Тогава той влиза, мята ме на дивана и...
- Колко пъти съм ти...
Кой е най-краткият виц на света?
-Блондинка мисли.
Катаджия спира кола, която е карала с превишена скорост, зад волана е млада блондинка.
- Знаете ли защо ви спрях? - пита катаджията.
Блондинката, кокетливо усмихвайки се:
- Може ли да позная? Не сте ж...
- Как се измерва интелигентността на блондинката?
- Слага й се манометър в ухото!
Лети блондинка над Атлантическия океан. Целия полет напрегнато гледа през прозореца. Стюрдесата обезпокоена я пита:
- Лошо ли ви е, госпожице?
- Не, просто не мога да ги видя линиите, как им беше имет...
Един човек си вървял по коридора на някакъв хотел. Минавайки покрай една от вратите, чул отвътре женски спокоен глас да брои:
- Едно, две, три, четири, пет, шест, . . . . . .
. . . .
- Деветдесет и се...
Защо управител, чиято секретарка е блондинка не трябва да я пуска в обедна почивка за повече от 30 мин ?
- Защото като се върне ще трябва да я учи наново на всичко!
Блондинка дълго гледа мигащата лампа на крилото на самолета и накрая казва на стюардесата:
- Моля, кажете на пилота, че е забравил да изключи левия мигач!
Една блондинка си купила мобифон. Точно когато била в ЦУМ, мобифонът иззвънял.
Тя го вдигнала и казала:
- Здравей душа. Ама ти как ме разбра, че съм в ЦУМ та ме намери?
Блондинка и брюнетка гледат филм. Главният герой е на прозореца и иска да се самоубие. И тогава брюнетката казва:
- Айде да се обжаложим за 20 лева, че ще скочи.
- Добре, а аз се обзалагам че няма да...
Въпрос: Какво прави 36-годишна блондинка в училище?
Отговор: Повтаря втори клас.
- Какво умеят да правят блондинките най-добре за вечеря?
- Резервация.
Две блондинки разговарят:
- Интересно какво ли са намирали жените в мъжете преди време?
- Преди колко време?
- Преди да измислят парите…
Блондинка чете статистика във вестник, че на всеки един час в Ню Йорк един човек е блъсван от кола. Блондинката си мисли "… Горкият човечец…"