Блондинка влиза в библиотека, крещейки:
- Две кафета и две коли!
- Но… тук е библиотека.
- О, извинявайте, две кафета и две коли - отвръща шепнейки блондинката.
Две блондинки пътували с кола в Германия. Наближили някакво градче и видели на табелата, че то се казва Мансхаузенфелдерланд.
- Олеле казала едната Това име никога няма да го запомня.
- И аз казала...
Показва се от телефонна будка блондинка:
- Обърках се. Някой да му трябва номер 8733635.
Блондинка: Какво е това?- И посо4ва с пръст корема на бременна жена. Жената: Тава е дете! Блондинката: За6то сте го изяла?
- Муцка ти падаш ли си по секс, ма?
- Ми да , може да се каже,щото права вече ми се изморяват глезените, муцка, не се издържа.
Аз съм блондинка, а вашето оправдание какво е?
Полицай спира BMW, вижда че шофиора е блондинка и сваля гащите за свирка, а блондинката възкликнала:
- Ееееех, пак ли алкохолна проба....
- Защо блондинките дълго мислят, преди да отговарят в анкета на въпрос “Семейно положение”?
- Не могат да решат, какво да напишат:”отгоре” или “отдолу”.
Две блондинки се возят в кола.Изпреварил ги някакъв шофьор и им давал знаци, че нещо мига.
Те спрели и решили да проверят.
Едната застанала пред колата, а другата започнала да включва и изключва копче...
- По какво се различават комарът и блондинката?
- Комара престава да смуче, като го удариш!
Блондинка кара автомобил. До нея мъжът и се налива с бира. Подминават патрулка и той казва:
- Айде сега предупреди отсрещните шофьори, че има катаджии, премигни им. Ма не с очи ма.
Две блондинки решеват вземат уроци по стрелба. Отиват на стрелбището и наблюдават другите:
- А защо трябва да си затвориш едното око като стреляш-пита едната
- Колко си глупава! Та нали ако си затвори...
Статус във Facebook:
- Леле, колко съм тъпа!
Блондинка:
- Муцка, крадааа го...
Блондинка се изповядва в църквата:
- Отче, какво да правя? Изнасилиха ме вчера шест човека наведнъж...
- Дъще, решението е само едно. Трябва да изядеш шест лимона без захар...
- И какво, пак ли ще ста...
Две блондинки си говорят:
- Мъжът ти хващал ли ти е с непознат мъж?
- Никога. Винаги само с приятели или познати...