Пътуват две блондинки във влака и си говорят.
— Това моето не е живот, а мъка!
— Намери си любовник и взимай от него по 500 лева на месец.
— Откъде да го намеря толкова богат?
— Тогава двама по 250....
Блондинка и мъж пътуват в самолет. Мъжът решил да се избъзика:
— Искате ли да играем на една игра? Аз ще ви задавам въпрос, ако не познаете ще ми дадете $5, а ако аз не позная аз ще Ви дам.
— А, не не...
- Защо мозъкът на една блондинка е голям колкото грахово зърно?
— Защото се е подул…
Блондинка стои на бара. Влиза мъж и пита:
— Какво правиш?
— Стоя на бара.
На една блондинка и писнало да слуша вицове за блондинки и си боядисала косата червена. Веднъж тя си карала колата и по пътя стадо агнета. Тя ги харесала и попитала собственика дали ако познае колко а...
Момче седи с блондинка в колата:
Той:
— Да пусна ли климатика?
Тя:
— Пусни, аз слушам всичко!
- Защо няма вицове за брюнетки?
— Защото блондинките не могат да ги измислят.
Блондинка и мъж пътуват в самолет. Мъжът решил да се избъзика:
— Искате ли да играем на една игра? Аз ще ви задавам въпрос, ако не познаете ще ми дадете $5, а ако аз не позная аз ще Ви дам.
— А, не не...
Две блондинки са в гората едната казва на другата:
— Какво ще правим ако се загубим?
— Ще отидем у нас. – казала другата.
Две блондинки разглеждат снимки. Едната:
— А това е дядо ми на 11 години.
— Я! Не знаех, че човек може да стана дядо на 11 години!
Блондинка се качва в колата,тръгва и пуска радиото. От него се чува:
— Вие слушате радио FM+… Блондинката изненадано:
— Ей… , ама от къде ги знаят тия работи…
Между блондинки:
— Напоследък имам някава тежест в корема, постоянно ми се гади.
— Ходи ли на доктор?
— Ходих, каза ще след 9 месеца ще мине!
Три блондинки решили да се явят на изпит за дедективи. Един от детективите им казал:
— Сега ще ви покажа една снимка, а вие ще ми кажете как ще я разпознаете в тълпата.Първата казала:
— Емиии, има с...
Две блондинки си говорят и едната казва:
— Виж каква красива природа.
Другата отговаря:
— Аз от тези дървета нищо не виждам!
- Не може да си толкова тъпа!
— Мога! Живеем в свободна страна!