Блондинка превишава скоростта. Спира я полицайка, която също е руса.
— Може ли да видя книжката ви? – пита тя.
Блондинката започва трескаво да търси в чантата си.
— А как изглежда книжката? – пита бло...
- По какво се познава,че блондинка е влизала в Интернет?
— По счупения монитор и парченцето сиренце пред мишката.
Eдна блондинка гледа телевизия.
— Вие гледате БТВ – казали по телевизията.
Блондинката се учудила:
— Ама откъде знаят какво гледам?!
Блондинки си говорят любовниците, едната:
— Знаеш ли, моят е станал направо непоносим. Ако така продължава ще му изневеря.. с моя собствен мъж.
Една блондинка кани своя приятелка на гости… Слага кафе и двете започват да си приказват. Изведнъж едната блондинка казва:
— Гледай сега – като натиснеш копчето, за да загасиш лампата и тя изгасва, а...
Две блондинки си говорят:
— В началото си мислех, че той ми изневерява, а сега разбрах, че той с мен й изневерява на нея. Така ми стана хубаво…
Мъж и блондинка в театъра:
— Скъпи, този на първия ред не е ли Иван Вазов?
— Мила, но той е умрял отдавна!
След няколко минути:
— Скъпи, не е! Видях го да шава!
Една блондинка се обажда на друга:
– Ало, ти ли си?
– Не. Аз съм.
– Ааа, извинявай тогава. Чао!
Кондуктор във влака пита блондинка, пътуваша с куче:
— За кучето платихте ли?
— Не! Подарък за рождения ми ден е.
Срещат се две блондинки. Едната оглежда изпитателно другата и учудено възкликва:
— Ама, муцка, много щастлива изглеждаш!! Какво се е случило?
— Как да ти кажа, муцка…. Миналия понеделник някой звънна...
Блондинка се развежда след един ден брак. На въпроса „Защо?“ обяснява:
— Когато той ми каза, че слага силикон, помислих си, че ще ме тунингова цял живот, а се оказа, че уплътнявал дограми…
Защо блондинките отварят киселото мляко още в магазина?
Защото пише „Отвори тук“!
Една блондинка била продавачка в магазин за хранителни стоки. Един ден мъж отишъл да си купи хляб и казал на блондинката:
-Може ли един хляб? А тя му отвърнала:
-Какво да може един хляб?
Блондинка стои на бара. Влиза мъж и пита:
— Какво правиш?
— Стоя на бара.
Пътуват две блондинки във влака и си говорят.
— Това моето не е живот, а мъка!
— Намери си любовник и взимай от него по 500 лева на месец.
— Откъде да го намеря толкова богат?
— Тогава двама по 250....