Блондинки

  1. Блондинка превишава скоростта. Спира я полицайка, която също е руса.
    — Може ли да видя книжката ви? – пита тя.
    Блондинката започва трескаво да търси в чантата си.
    — А как изглежда книжката? – пита бло...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. - По какво се познава,че блондинка е влизала в Интернет?
    — По счупения монитор и парченцето сиренце пред мишката.

    Оценка 0 от 1 глас
  3. Eдна блондинка гледа телевизия.
    — Вие гледате БТВ – казали по телевизията.
    Блондинката се учудила:
    — Ама откъде знаят какво гледам?!

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Блондинки си говорят любовниците, едната:
    — Знаеш ли, моят е станал направо непоносим. Ако така продължава ще му изневеря.. с моя собствен мъж.

    Оценка 5 от 1 глас
  5. Една блондинка кани своя приятелка на гости… Слага кафе и двете започват да си приказват. Изведнъж едната блондинка казва:
    — Гледай сега – като натиснеш копчето, за да загасиш лампата и тя изгасва, а...

    Оценка 5 от 1 глас
  6. Две блондинки си говорят:
    — В началото си мислех, че той ми изневерява, а сега разбрах, че той с мен й изневерява на нея. Така ми стана хубаво…

    Оценка 5 от 1 глас
  7. Мъж и блондинка в театъра:
    — Скъпи, този на първия ред не е ли Иван Вазов?
    — Мила, но той е умрял отдавна!
    След няколко минути:
    — Скъпи, не е! Видях го да шава!

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Една блондинка се обажда на друга:
    – Ало, ти ли си?
    – Не. Аз съм.
    – Ааа, извинявай тогава. Чао!

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Кондуктор във влака пита блондинка, пътуваша с куче:
    — За кучето платихте ли?
    — Не! Подарък за рождения ми ден е.

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Срещат се две блондинки. Едната оглежда изпитателно другата и учудено възкликва:
    — Ама, муцка, много щастлива изглеждаш!! Какво се е случило?
    — Как да ти кажа, муцка…. Миналия понеделник някой звънна...

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Блондинка се развежда след един ден брак. На въпроса „Защо?“ обяснява:
    — Когато той ми каза, че слага силикон, помислих си, че ще ме тунингова цял живот, а се оказа, че уплътнявал дограми…

    Оценка 5 от 1 глас
  12. Защо блондинките отварят киселото мляко още в магазина?
    Защото пише „Отвори тук“!

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Една блондинка била продавачка в магазин за хранителни стоки. Един ден мъж отишъл да си купи хляб и казал на блондинката:
    -Може ли един хляб? А тя му отвърнала:
    -Какво да може един хляб?

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Блондинка стои на бара. Влиза мъж и пита:
    — Какво правиш?
    — Стоя на бара.

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Пътуват две блондинки във влака и си говорят.
    — Това моето не е живот, а мъка!
    — Намери си любовник и взимай от него по 500 лева на месец.
    — Откъде да го намеря толкова богат?
    — Тогава двама по 250....

    Оценка 0 от 0 гласа