Ученически

  1. Попитали известен американски психолог:
    - Какво е мнението ви за сексуалното възпитание на децата в училищата?
    - Съгласен съм с това възпитание, обаче на учениците не трябва да се дават домашни упражн...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Урок в училище. Учителят пита:
    - Пешко, колко е 2х2?
    Пешко мълчи.
    - Защо не знаеш?
    - Ами, мама я нямаше вкъщи вчера и нямаше кой да ми помогне.
    - Сядай си двойка. Тони, я ти кажи, колко е 2х2?
    Тони с...

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Учителят пита ученик:
    - Гошко, на колко години беше на предишния си рожден ден?
    - На 8.
    - А на колко години ще бъдеш на следващия рожден ден?
    - На 10.
    - Дай бележника, пиша ти двойка.
    - Грешите, госпо...

    Оценка 5 от 1 глас
  4. Иванчо се връща от училище и казва на баща си:
    - Тате, утре си канен на специална родителска среща в училище.
    - Как така специална?
    - Ами само аз, ти, директорът и двама полицаи от Трето районно...

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Първокласник отива в лекарския кабинет:
    - От какво се оплакваш детенце? - пита угрижен докторът.
    - От мама...

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Иванчо много обичал математиката, затова събрал целия клас и го извадил.

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Добър ден, деца! Аз съм новата ви класна ръководителка. Казвам се Мария Иванова и съм фенка на BMW.
    А сега нека всяко от вас, деца, се представи по същия начин!
    - Аз се казвам Петърчо, и съм фен на BM...

    Оценка 5 от 1 глас
  8. Стар професор разказва на свой колега:
    - Представяш ли си, сънувам, че чета лекция.
    - И какво?
    - Как какво! Събуждам се - действително чета лекция...

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Чочо, едно гълъбче ми каза, че са те изпитали.Колко получи?
    -Питай гълъбчето ,мамо!

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Гогол страдал от тройственост, която се състояла в това, че с
    единия крак той стоял в миналото, с другия приветствал бъдещето, а между краката му била страшната действителност. (съчинение)
    ---
    Ахил...

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. На Иванчо му дали за домашно да напише как се е появил на бял свят.И той питал майка си:
    -Мамо,как съм се появил на бял свят?
    -В зелка те намерихме!
    Иванчо питал и баща си:
    -Тате,как съм се появил?
    -В...

    Оценка 5 от 1 глас
  12. Урок по математика в търговско училище:
    Учителят:
    - Иванчо, колко е две по две?
    - Сто, учителю.
    - Грешка, Иванчо! Петърчо, колко е две по две?
    - Осем!!!
    - Правилно, Петърчо. Някъде към седем-осем, но...

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Водят първолак в училището на 15-ти септевмри:
    - Какво съм направил? И защо 12 години ми дават!!!

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Прибира се Иванчо, а баща му го пита:
    - Е, как мина днес в училище?
    Иванчо обидено:
    - Аз с баща-двойкар няма да разговарям.

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Професор пита студент:
    - Я ми кажи колко крушки има в този кабинет?
    Студентът мисли и накрая казва:
    - Ами 20.
    - Не - 21. Нося си фенерчето.
    Същият студент на поправка.
    - Я кажи колко крушки има в този...

    Оценка 0 от 0 гласа