Ученически

  1. - Я кажи Гошо,утре какъв ден е?
    - Ден на народните будилници.

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Млада учителка влезнала за първи път в час и казала на учениците си:
    - Момчета, ако се държите добре, утре ще дойда с пола.
    И всички се държали добре.
    На следващия ден, учителката дошла с пола и казал...

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Една учителка попитала един ученик:
    - В какво глаголно време е глагола "ще кротувам"?
    - В Бъдеще Невъзможно! - отговорил той.

    Оценка 5 от 1 глас
  4. - Мъжо, говорих с класната на нашия син.
    - Какво каза тя?
    - Дисциплината му била образцова.
    - Шегуваш се?
    - Кротко си... изтрезнявал на задния чин.

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. На родителска среща:
    - Господин Иванов, вашият син пише съвсем дебилни съчинения!
    - Хи-хи-хи!

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Учител влиза в час и вижда, че двама ученика се карат.
    - Какъв е проблема?
    - Намерихме десет лева и решихме да ги дадем на този, който излъже найдобре!
    - Как не ви е срам! Аз на вашата възраст не съм...

    Оценка 3 от 1 глас
  7. Иванчо казва на майка си:
    -Мамо, учителката по математика ме похвали.
    Майката:
    -Много добре!Какво каза?
    Иванчо:
    -Каза,че от всички идиоти в класа аз съм най-големият!

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Какви са атрибутите на Посейдон? (учителка по литература в МГ Варна)

    - Колкото по-малко дишате, толкова по-добре. (учител по биология в МГ Варна)

    - Не виждам дъската. (учителка в МГ Варна пред дъск...

    Оценка 0 от 1 глас
  9. - Иванчо, защо си гледаш часовника през десет секунди?
    - Госпожо, страхувам се, че всеки момент звънецът ще прекъсне този страшно интересен урок!

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. - Кое е по-страшно от китайската азбука?
    - Китайската Морзова азбука.

    Оценка 5 от 1 глас
  11. Учителката влиза в клас, придружена от двама непознати.
    - Деца, това са двама геолози, казва тя. - А ти, Иванчо, ще заведеш господата до мястото, където си намерил онези хубави лъскави камъни.
    - Днес...

    Оценка 0 от 9 гласа
  12. В час по математика:
    - Иванчо, признай си, че си преписал от Марийка!
    - А как разбрахте?
    - Марийка на последната задача е написала"Не знам", а ти:"Аз също."

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Говорят си баща и син.
    - Сине, как се казва директора на училището?
    - Не знам.
    - А класната ти как се казва?
    - Не знам.
    - Ама си и ти...На 15 години си вече, само:"Не знам!Не знам!" А в кой клас поне...

    Оценка 4 от 1 глас
  14. Учителката:
    - Деца! Сега ще ви разкажа приказката за девицата.
    - За девицата?! - удивени питат децата.
    - Но това е приказка, деца!

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Господ събира директорите на най-големите училища, за да ги предупреди за потопа, който ще настане в града в петък. Директорите благодарят и съобщават на учениците.
    Директорът на Руската гимназия:
    - У...

    Оценка 5 от 1 глас