Блондинки

  1. Блондинка пита:
    - Извинете, а какво означава " i don`t know"?
    - "Не знам" !
    - Странно, който и да попитам не знае!

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. - Как да познаем коя от всички блондинки в заведението е сервитьорката?
    - Сервитьорката е онази, която се разхожда с тампон зад ухото и се чуди къде си е дянала молива.

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Пристига блондинка в автосервиза и казва на механика:
    - След като возя някой с мен в колата, се появява странен мирис. А когато съм сама този мирис го няма.
    Механикът казва:
    - Тогава да се повозим зае...

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Момче и момиче излизат на разходка. Стигат до супермаркета и момчето пита:
    - Обичаш ли бирени фъстъци?
    А момичето отговаря:
    - Не, аз не пия!

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. - Как се нарича умната блондинка?
    - Афганска хрътка!

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Говорят си двама бизнесмени:
    - Как е новата ти секретарка?
    - Почти блондинка.
    - Как така, рижа ли е?
    - Не, чернокоса, но глупава.

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Попитали една блондинка кой е идеалния мъж и отговорът бил: -Хибрид между дебел портфейл и дебел вибратор.

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. - Защо всички снимки на блондинки са пред огледалото?
    - Защото още не са открили самоснимачката.

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Две блондинки на трамвайна спирка:
    - Аз чакам единицата - казала едната.
    - Аз пък двойката - отвърнала другата.
    Към спирката приближава трамвай номер 12.
    - Супер! Сега ще можем да се качим и двете.

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Между блондинки:
    - Напоследък имам някава тежест в корема, постоянно ми се гади.
    - Ходи ли на доктор?
    - Ходих, каза ще след 8 месеца ще мине!

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Какво според вас правят 17 блондинки пред дискотека???
    -Чакат още една,защото под 18 не пускат...

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Две блондинки се возят в асансьор. Изведнъж асансьора засяда. Едната блондика започнала да вика:
    - Помощ! Помощ!
    Втората я попитала:
    - Искаш ли да викаме заедно?
    И двете започнали да викат:
    - Заедно!...

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Блондинка си купила нова кола и излязла да шофира,но докато си червисвала устните се блъснала в паркиран автомобил.От същия автомобил излязъл някакъв огромен мъж,който нарисувал на земята една окръжно...

    Оценка 5 от 1 глас
  14. Две блондинки си говорят и едната казала на другата.
    - Абе как ги крадат тези самолети? Като те са толкова големи.
    - Ти си много тъпа. Не виждаш ли, че като излетат стават малки.

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Блондинка чете вестник. В една статия пише, че в Лос Анджелис на всеки час човек попада под гумите на автомобил.
    Изумена блондинката възкликва:
    - Господи, не му върви на бедния човечец!

    Оценка 0 от 0 гласа