Четейки вицове за блондинки разбираш, че най-тъпи са хората, които измислят тези вицове за блондинки.
Питали една блондинка:
- Как се казваш?
- Моника без "в".
- Но "Моника" не се пише с "в".
- Ами нали това ви казвам!
Една блондинка отишла в магазин за домашни любимци. Купила си едно морско свинче. На другия ден се върнала в магазина и казала:
- Пуснах свинчето в един аквариум с вода, то поплува, поплува и легна да...
Разговарят две момичета и едното казва :
- Що се отнася до мен, аз смятам, че парите не правят щастието.
Другата въздъхва:
- Това може да е вярно, но аз предпочитам да плача в кадилак, а не в трамвай...
Между блондинки:
- Ау, Муцка, вчера мъжът ми получи анонимно писмо.
- Ужас! И от кого?
По какво ще познаете,че блондинка е работила на компютъра:
Отговор:
-По червилото върху джойстика.
-По коректора на монитора.
-По сиренцето пред мишката.
Блондинка казва на приятеля си:
- А ще ми купиш ли тази огърлица, или не?
- Това ултиматум ли е?
- Не, бисер.
Между блондинки:
- Има някакво твое голо видео в интернет.
- Но аз не съм се снимала!
- Помисли, къде може да са те снимали?
- Вчера бях във www.site.com, а там имаше защита срещу ботове:
"Внимание!!!...
В съда се гледа дело за изнасилване на блондинка. Съдията:
- Кажете какво стана?
Пострадалата:
- Отначало той ми завърза очите. След това ръцете, но аз бях бдителна и си разтворих краката, за да не мо...
Една блондинка учасва в ТВ шоу... и водещият и задава първия въпрос:
-Колко е 2+2=?
-Три- казала блондинката.
Лампичката светнала за грешен отговор и водещия попитал публиката..
-Да и дадем ли още еди...
По какво може да се познае севитьорка-блондинка, ако всички сервитьорки са с боядисани коси?
Ами, зад ухото й има тампон и се чуди къде си е дянала молива!
Отишли група блондинки в бар и си поръчали шампанско. През цялата вечер скандирали:
- Две години! Две години!
Заинтригуван, барманът ги попитал:
- Празнувате ли нещо, момичета?
- Да! - отвърнали те -...
Блондинка завела дело за изнасилване. Докато давала показания, много псувала и съдията я помолил да не псува, и да обясни какъв точно й е проблема. Тя обяснява:
- Абе на мен не ми е че ме е… мен колко...
Веднъж една блондинка засякла с колата си джип. Шофьора на джипа накарал блондинката да отбие на близкия паркинг. Двамата слезли от колите и ядосания шофьор на джипа нарисувал кръг с тебешир около бло...
Блондинка пита:
- Извинете, а какво означава " i don`t know"?
- "Не знам" !
- Странно, който и да попитам не знае!