22 °C
Когато си открия фирма, задължително ще я нарека ООО ООО. А после ще гледам, как секретарките ще отговорят на телефонните обаждания.
Какво според вас правят 17 блондинки пред дискотека??? -Чакат още една,защото под 18 не пускат...