- Какво има между краката на блондинка?
- Брюнетка с лош дъх!
Срещат се две блондинки на автобусна спирка.
Първата:
- Кво правиш, ма... Откога не съм те виждала. Кво става, да не си се омъжила?
- Не съм..
- Е кво чакаш ..
- Автобуса.
Артист-вентрилоквист (от тези дето могат да говорят без да си мърдат устните), излиза
за поредното представление на сцената и заедно с куклата си започва да ръси вицове
за блондинки. Изведнъж от публи...
Тресяща се блондинка влиза в секс шоп:
- Извинете - обръща се тя към продавачката, - продавате ли вибратори?
- Да.
- А знаете ли как се изключват?!
Срещат се две блондинки на улицата. Едната носи голям, хубав букет.
-Аууу, страшен букет!
-Мани, мани заради него цяла нощ съм била с краката нагоре.
-Ми що, нямаш ли ваза?
- Знаете ли защо блондинките хвърлят хляб в тоалетната?
- За да нахрани тоалетното пате!
Между блондинки:
- Яла ли сте месо от кенгуру?
- Разбира се.
- И какво ще кажеш?
- Ами, риба като риба!
Две блондинки се прибират от пазар. Едната пита другата:
- Муцка, ти с какво ще си ходиш? С тролей или пеша?
- Ми не знам, което дойде първо.
Как можеш да разбереш, че факс е изпратен от блондинка?
- По пощенската марка.
- Защо измисляш вицове за блондинки?
- Ти ги създаваш.Аз само ги записвам.
Една блондинка се изкъпала и започнала да тича в стаята.
Приятелката й я попитала:
- Защо тичаш така из стаята?
Тя показала шампоана, на който пишело
"Wash & Go".
Блондинка отива при адвокат и пита:
- Вярно ли е, че при развод може да се получи половината състояние на мъжа?
- Ако се направи всичко правилно, то да, възможно е. А защо искате да се разведете?
- О,...
Две блондинки си говорят:
- Оня ден минах през парка и ме изнасилиха. Вчера пак минах и пак ме изнасилиха. Довечера пак ще взема да мина...
Овчар взел за жена не много умна блондинка. Дошъл сезонът за паша на овцете и преди да тръгне овчарят дал на жена си следните наставления.
- Слушай скъпа, аз отивам на пасището. Искам да знаеш, че а...
Блондинка чака на гарата. Среща я позната.
- За кой влак си? - пита познатата.
- За този, който е в 17.15 ч. - отговаря блондинката.
- Той не върви ли само по празниците?
- Да, така е.
- А днес какъв...