Защо блондинката застава в ъгъла на стаята когато и е студено?
Защото там е около 90 градуса ........ !
Две блондинки пътували с кола в Германия. Наближили някакво градче и видели на табелата, че то се казва Мансхаузенфелдерланд.
- Олеле казала едната Това име никога няма да го запомня.
- И аз казала...
Въпрос:Защо блондинката е поставила перденца на монитора си?
Отговор: защото компютъра има Windows.
Блондинка решава да си смени цвета на косата. Прави си косата черна и отива на едно поле, сяда и гледа овчар с 50 овце и едно куче. Блондинката казва:
- Ако позная колко овце имаш ше ми дадеш ли една?...
Две блондинки на летище. Едната казва:
- Абе, тия самолети как ги отвличат, виж ги какви са големи?
- О, ти си много глупава ма. Не знаеш ли, че като излетят, стават малки.
- Не ме гледайте на снимката, много лошо съм излязла там! Дайте си ми я!
- Госпожице, спокойно! Талона на колата и гражданската отговорност, моля.
Блондинка иска да се жени, обаче годеникът й поставя условие - само ако е дествена.
Тя какво да прави, взема един салам, завира си го във вагината и отива на гениколог да докаже, че е девствена. След...
- Какво трябва да направи блондинка за да свали половин килограм?
- Да си свали козметиката.
Блондинка и брюнетка се разхождат в парка. Брюнетката казва:
- Я, виж умряла птичка.
Блондинката поглежда към небето и казва:
- Къде е, къде е?
Между приятелки:
- Утре се омъжвам!
- Поне веднъж в живота си няма да се чудиш, какво да облечеш.
Защо воланът на блондинката е изцапан с червило? Защото тя се е опитвала да надуе клаксона.
Една блондинка се къпела в банята и докато си сапунисвала косата, непрекъснато обикаляла около душа. Защо?
- Защото на шампоана пишело "Wash&Go".
Каква трябва да е идеалната жена?
Тя трябва да бъде ослепително красива, сляпоглухоняма нимфоманка, блондинка, с баща богат банкер!
Две блондинки си говорят и едната казва:
- Мила, ти знаеш ли, че тази Нова Година е в петък!
Другата възкликва:
- Олееее, дано само да не е 13-ти.
Блондинка отива при адвокат и пита:
- Вярно ли е, че при развод може да се получи половината състояние на мъжа?
- Ако се направи всичко правилно, то да, възможно е. А защо искате да се разведете?
- О,...