Блондинки

  1. Защо блондинката застава в ъгъла на стаята когато и е студено?
    Защото там е около 90 градуса ........ !

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Две блондинки пътували с кола в Германия. Наближили някакво градче и видели на табелата, че то се казва Мансхаузенфелдерланд.
    - Олеле казала едната Това име никога няма да го запомня.
    - И аз казала...

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Въпрос:Защо блондинката е поставила перденца на монитора си?
    Отговор: защото компютъра има Windows.

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Блондинка решава да си смени цвета на косата. Прави си косата черна и отива на едно поле, сяда и гледа овчар с 50 овце и едно куче. Блондинката казва:
    - Ако позная колко овце имаш ше ми дадеш ли една?...

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Две блондинки на летище. Едната казва:
    - Абе, тия самолети как ги отвличат, виж ги какви са големи?
    - О, ти си много глупава ма. Не знаеш ли, че като излетят, стават малки.

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. - Не ме гледайте на снимката, много лошо съм излязла там! Дайте си ми я!
    - Госпожице, спокойно! Талона на колата и гражданската отговорност, моля.

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Блондинка иска да се жени, обаче годеникът й поставя условие - само ако е дествена.
    Тя какво да прави, взема един салам, завира си го във вагината и отива на гениколог да докаже, че е девствена. След...

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. - Какво трябва да направи блондинка за да свали половин килограм?
    - Да си свали козметиката.

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Блондинка и брюнетка се разхождат в парка. Брюнетката казва:
    - Я, виж умряла птичка.
    Блондинката поглежда към небето и казва:
    - Къде е, къде е?

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Между приятелки:
    - Утре се омъжвам!
    - Поне веднъж в живота си няма да се чудиш, какво да облечеш.

    Оценка 3 от 1 глас
  11. Защо воланът на блондинката е изцапан с червило? Защото тя се е опитвала да надуе клаксона.

    Оценка 3 от 1 глас
  12. Една блондинка се къпела в банята и докато си сапунисвала косата, непрекъснато обикаляла около душа. Защо?
    - Защото на шампоана пишело "Wash&Go".

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Каква трябва да е идеалната жена?
    Тя трябва да бъде ослепително красива, сляпоглухоняма нимфоманка, блондинка, с баща богат банкер!

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Две блондинки си говорят и едната казва:
    - Мила, ти знаеш ли, че тази Нова Година е в петък!
    Другата възкликва:
    - Олееее, дано само да не е 13-ти.

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Блондинка отива при адвокат и пита:
    - Вярно ли е, че при развод може да се получи половината състояние на мъжа?
    - Ако се направи всичко правилно, то да, възможно е. А защо искате да се разведете?
    - О,...

    Оценка 5 от 2 гласа