Блондинка чака на гарата. Среща я позната.
- За кой влак си? - пита познатата.
- За този, който е в 17.15 ч. - отговаря блондинката.
- Той не върви ли само по празниците?
- Да, така е.
- А днес какъв...
Две блондинки си говорят:
- Мисля, че моят ме лъже, че като има гръмотевици трябва да си сваля всичко - пръстени, обеци, дрехи...
- Да, прав е, не трябва да се носят пръстени или обеци при гръмотевици...
В един козметичен магазин е поставено всевиждащо огледало, което поглъща всеки, който излъже.
Един ден покрай него минават блондинка, брюнетка и червенокоса.
- Ауу, мисля, че съм отслабнала! - казала...
- Как блондинките убиват птички?
- Хвърлят ги през прозореца!
Блондинка се оплаква на друга:
- Абе тоя мейлър демон не спира да ми праща писма!
Между блондинки:
- Опитвала ли си секс с вибратор?
- Не.
- Не ти и трябва, аз си счупих два зъба.
В дискотека. Младеж кани блондинка:
- Може ли?
- Може, но първо да потанцуваме!
- Защо блондинките носят шапки?
- За да доказват на брюнетките,че и те си имат глави!
Между две блондинки:
- Муцка, вчера си правих тест за бременност!
Другата Муца:
- Ммм и трудни ли бяха въпросите?
- Защо една блондинка се суети пред огледалото, като държи метла над главата си?
- Защото метлата е по-руса...
Блондинка се връща разтревожена вкъщи и пита мъжа си:
- Къде са децата?
- На английски.
- Оффф, добре: Where are the children?
- Колко ти е IQ-то?
Блондинка:
- Нямам IQ, имам Скайп!
- Блондинка, брюнетка и червенокоска в 3-ти клас. Коя е с най-големи цици?
- Блондинката, защото е на 18!
Две блондинки си говорят едната пита:
- Защо са толкова кратки вицовете за блондинките?
Другата отговаря:
- За да ги запомнят по лесно брюнетките.
В: Как блондинката светка лампата след секс?
О: Отваря вратата на колата.