Една блондинка пита друга блондинка,
"Кое ти хареса най много от филма "Титаник"
Хареса ми тази част със кораба.
За пръв път жена кара колата сама. По пътя нещо издрънчава, тя спира, взема го, слага го в багажника и продължава. Прибира се у дома и моли мъжа си да прегледа колата.
- Колата е в ред, скъпа, но тряб...
Блондинка влиза в магазин за платове.
- Бих искала да купя пердета за компютъра си.
- Но не е нужно компютърът Ви да има пердета!
- Ехо! Та аз ползвам Windows!
Застанали блондинка, брюнетка и червенокоса пред огледалото на истината, което ако кажеш лъжа те поглъща.
Червенокосата казала:
- Мисля че съм отслабнала! - И огледалото я глътнало.
Брюнетката казала...
Вечерно училище. Час по алгебра. Учителят пише на дъската уравнение Х+2=8, след това се обръща към учениците и казва:
- Някой от вас, може ли да намери Х?
Скача въодушевена блондинка, притичва до дъск...
17 блондинки стоят пред една дискотека.Минава една брионетка и пита:
- Защо не влезете?
А те отговарят:
- Защото не пускат под 18.
Умната блондинка, тъпата блондинка и дядо Коледа се състезават. Кой ще победи?
- Тъпата блондинка, защото умната блондинка и дядо Коледа са измислени герои.
Говорят си две блондинки:
- Ти знаеше ли, че Генко има астма?
- Не. Мислех, че заради мен диша така.
Полицай спира блондинка заради превишена скорост.
- Може ли книжката!
- Не знам за какво ме питате. Как изглежда това?
- Това е такова нещо, на което има ваша снимка.
Ровила, ровила нещо в дамската ча...
- Защо блодинката се радва, когато сглоби един пъзел за шест месеца?
- Защото на опаковката пише: От 2 до 4 години!
Защо блондинките не пият разтворими сокове?
Защото не могат да сипят един литър вода в такова малко пакетче.
Една блондинка се къпела в банята и докато си сапунисвала косата, непрекъснато обикаляла около душа. Защо?
- Защото на шампоана пишело "Wash&Go".
Русото Ванче се оплаква на сексолога:
- Докторе, не мога да си намеря приятел! Ако си сложа силикон, ще има ли ефект?
- Разбира се! Няма да потъвате при плуване!
Имало едно време една блондинка. Тя имала два коня, но не можела да ги различава. За това един ден блондинката отишла при своята съседка за съвет.
- Сложи някакъв белег на ушите им - казала съседката....
Две блондинки си говорят и едната казва:
- Мила, ти знаеш ли, че тази Нова Година е в петък!
Другата възкликва:
- Олееее, дано само да не е 13-ти.