Блондинка току що е родила близнаци. Седи на леглото и плаче. Идва сестрата:
- Защо плачеш, мила?
- Какво да кажа на съпруга си? От кого е второто дете?
Говорят си две блондинки:
- Моят мъж с толкова много труд заработва.
- А ти какво?
- А аз с толкова труд харча!
Блондинка пита младеж:
- На колко си години?
- 1980 година съм роден.
- Това нищо не ми говори.
Между колеги:
- Днес видях кокошка с пломбиран зъб.
- Да бе, да! Аз, пък, видях блондинка с моэък.
Две блондинки се озовали на едно летище, една замислена попитала другата?
- Винаги сам се чудела как терористите ги отвличат тези огромни самолети???
Другата се усмихнала и отговорила.....
- Ами ти си...
Блондинка кара по околовръстното. По едно време гледа някакъв старец, който сее нещо в нивичката си. Блондинката спира, слиза от колата и се провиква:
- Ха така, сей дядо, сей, за да има какво да ядем...
Шеф отегчено изслушва идеите на секретарката си:
- Ясно!Само едно не разбрах, от къде се взеха тези тъмно кестеняви коси у теб?
Защо когато вали дъжд и има светкавици блондинките са винаги усмихнати?
Защото си мислят, че ги снимат!
Млада блондинка е при доктора.
- Поздравления! Бременна сте!
- Не може да бъде! Аз никога не съм спала с мъж!
- Не може ли? я по-добре си помослете и се сетете!
- Не, казвам ви, впрочем един познат ле...
Въпрос: Знаете ли как блондинки убиват риба?
Отговор: Като се опитват да я удавят.
Към входа на приятеля си отива блондинка. На входа звъни на домофона. Приятелят й отговоря:
- Да?
- Вкъщи ли си?
- Не! На вилата съм!!!
- А кога ще се прибереш вкъщи?
- Утре!
- Добре, дотогава значи!
След урок по кормуване инструкторът се обръща към блондинка:
- Трябва по-добре да се научите да шофирате. Днес бутнахте четирима пешеходци.
- Четири? А колко трябва, за да взема книжка.
Една блондинка влязла в банята за да се изкъпе. Извикала своя мъж и му казала мъжо дай ми шампоан а той и отвърнал - е ти нали имаш сто в банята за какво ти е още един, и блондинката казала - е да ама...
Блондинка пристига в Бургас:
- Я..морето е синьо, пък на картата пише Черно.
Блондинка:
- Вчера бях на очен преглед.
- Какво ти казаха?
- Казаха да науча азбуката!