Блондинка излиза на среща с ново гадже. Сядат в една градинка и момчето вади кутия цигари, подава ги към нея и пита:
- Цигара?
Блондинката:
- Знам, че е цигара…
Една блондинка си поръчала пица по телефона. Когато я попитали на колко парчета да разрежат пицата на 6 или на 12, тя отговорила на 6,защото 12 не може да изяде.
Срещат се две блондинки.
- Къде си ходила?
- На фризьор.
- За какво?
- Да се боядисам.
- Какъв цвят?
Разговор между две блондинки:
- Така и не успях да разбера кое е правилно - Иран или Ирак?!?
Телефонен секретар:
- Здравейте! Това е център за изучаване на блондинките. Ако желаете с нас да работите - кимнете след сигнала.
Седят две блондинки на плажа. Едната погледнала нагоре и казала:
- Ииии, гледай какъв хубав самолет лети!
- Да-а-а! Сигурно е правителствен.
- А, не е!
- Защо пък да не е?
- Ами да виждаш някакви мото...
Две блондинки в киносалон, гледат еротичен трилър.
Едната тихо на ухото на другата:
- Муцка, тоя до мен прави чикии...
- Не му обръщай внимение, муцка, прави се, че нищо няма - шепти другата.
- Е, как...
- Чий е русият скелет в шкафа за дрехи?
- На миналогодишната победителка на играта на криеница!
Трите секретарки на един голям шеф гадняр пият кафе в почивката си.
- Аз му сипах в кафето разхлабително.
- А аз намерих опаковка презервативи в кабинета му и ги продупчих.
Третата припаднала.
Блондинка започнала работа в библиотека. Един ден жена връща някаква kнига. Блондинката я преглежда и казва:
- Ха, на 15-страница има дупка!
Разгръща следващата страница и пак:
- Опа, и на 16-та има д...
-Ей, каква тъмница! Нищо се не види. Ти каква си ма, блондинка или брюнетка?
- Блондинка, разбира се.
- Да не лъжеш?
- Я па тоя, че каква блондинка ще съм, ако не лъжа!
Специално за блондинките на бензиностанциите се появиха колонки с новия продукт:
"БЕНЗИН НИСКОКАЛОРИЧЕН"
Между блондинки:
- Абе муце ти оргазъм получаваш ли?
- Откъде да знам, мъжът ми се занимава с абонаментите.
Блондинка влиза в книжарница и пита:
- Извинете имате ли готварски книги.
Продавачът:
- Да, но каква малка или голяма?
Блондинката:
- Ами аз не ям много, така че ми дайте малка.
СоФийска блондинка вижда морето за пръв път.
-Повече няма да вярвам на учебниците.Пишат,че е черно,а то е синьо.