- Как да удавим блондинка?
- Просто слагаме огледало на дъното на басейна.
Блондинка се качва в самолет и сяда в първа класа. Стюардесата й казва да се премести, но тя не се съгласява. Скоро идва пилотът и й прошепва нещо, след което тя се премества веднага. Стюардесата пита...
Началник крещи на новата си секретарка:
- Как можа да избършеш бюрото! Толкова важни телефони си бях записал на праха!
Говорят си две блондинки:
- Муцка, ти кат прайш свирка, гълташ ли го ма?
- Не а ти, муцка?
- Е и аз спрях да го гълтам, нали съм на диета!
Блондинка звъни в службата на мъжа си:
- Съкровище, днес ще имаме гости. Какво да сготвя?
- Вземи готварската книга и избери нещо вкусно!
След пет минути:
- Съкровище, пак съм аз. Ще правя патица по к...
Две блондинки си говорят на спирката:
- Ти за кой тролей си?
- За единицата, а ти?
- За двойката.
В това време идва тролей номер 12 и едната възкликнала:
- Идеално! Ще пътуваме заедно!
Каква е разликата между една блондинка и консерва с храна за котки?
- В храната за котки има повече мозък
Една блондинка отива в сексшоп да си купува вибратор. И продавачката я пита какъв да бъде:
- Имаме по-големи, по-малки, средни, с различни цветове, с различни екстри, с пингвинчета, със зайчета, с аку...
Красива студенка по медицина /вероятно блондинка/ е на изпит. Професора я пита :
- Колежке, какъв е обема на еякулата при мъжа?
След кратък размисъл студентка отговаря:
- Глътка, глътка и половина.
СоФийска блондинка вижда морето за пръв път.
-Повече няма да вярвам на учебниците.Пишат,че е черно,а то е синьо.
Една блондинка се облегнала на стената и тя паднала.
Какъв е извода?
Че по умният отстапва.:)
Срещат се две омъжени дами. Едната носи торта. Втората я пита:
- На кого носиш тази торта?
- На секретарката на мъжа ми.
- О! Рожден ден ли има?
- Не, прекалено стройна фигура.
- Петьо цял ден ми действа на нервите, - жалва се блондинка на колежката си.
- Но струва ми се, че нито те погледна, нито ти каза и думичка даже!
- Точно това ми действа на нервите!
Една блондинка родила близнаци и започнала да плаче в болницата.Сестрата минала и я попитала:
- Защо плачете?
- Защото не знам какво да кажа на съпруга си!
- За какво?
- Нали родих две деца?...
- Да и...
Блондинка се връща от мола и казва на мъжа си:
- Десет минути се мъча да отключа колата, докато се усетя, че това не е моята кола. Понякога си мисля, че съм бавноразвиваща.
Мъжа:
- Не се притеснявай,...