Блондинка се оплаква на приятелка:
- Мъжът ми забрани да карам колата, докато не се науча да заравям мотористите.
- Защо блондинките ходят в Hollywood?
- Защото искат да правят секс под звездите.
Две приятелки разговарят:
- Джули, никога не съм била толкова щастлива, имам двама приятели.
Единият е красив, нежен, внимателен, грижовен... !
- Тогава, за какво ти е другият?
- Ох, ами другият...
Наркоман пита блондинка:
- Някога била ли си толкова трезвена, че да не знаеш нищо? Блондинката:
- Ми, аз и сега нищо не си знам...
Питат една блондинка:
- Госпожице, ползвате ли Линукс?
- Не, аз ползвам Тампакс...
Две блондинки седели на едно кафе и едната решавала крастословица. Мислила, мислила и накрая попитала другата:
-Я ми кажи мъжки полов орган с три букви?
-Отвесно или водоравно?
-Водоравно.
-Значи м...
Какво е блондинка, която се е боядисала черно, но не и е харесало да е умна и пак се е изрусила????
Врьщане кьм ПРИРОДАТА.
Блондинка към ухажор:
- Защо е прието да ни считат нас, блондинките, за празноглави кукли. Кажи ми честно: мен за такава ли ме мислиш?
- Ти пък! Разбира се, че не! Нима можеш да си помислиш, че ще се...
Блондинка влиза в книжарница:
- Изкам да си купя готварска книга
- Малка или голяма готварска книга изкате?
- Защо ми е голяма?Аз ям малко!
Две блондинки си говорят:
- Знаеш ли Тина родила близнаци.
- Така ли? А какви са - едноячни или двуячни?
- Абе незнам, ама едното е двуячно, а другото е момиче.
Блондинка влиза в книжарница и пита:
- Извинете имате ли готварски книги.
Продавачът:
- Да, но каква малка или голяма?
Блондинката:
- Ами аз не ям много, така че ми дайте малка.
- Как блондинка пали лампата след секс?
- Като отваря вратата на колата.
Говорят си две блондинки, едната казва:
- Катаджиите съвсем прекаляват, такива рушвети взимат, откъде толкова пари да извадя?!
Другата, учудено:
- Ама на тях може ли с пари?
Блондинка след операция на апендесита излиза от упойката и веднага пита доктора:
- Докторе, а кога ще мога да правя секс?
Доктора:
- След десетина дена, госпожице, и само под лекарско наблюдение!
Блондинка:
- Не мога да спя на пълна тъмнина: не разбирам дали съм си затворила очите или не!