18 °C
Двама писатели, които през цялото време се съревновават, се срещат на улицата. Единият злобничко пита: - Видях новата ти книга. Не можах да разбера, кой ти я е написал. Вторият веднага го затапва: - Аз пък не мога да разбера, кой ти я е прочел?
Между приятелки: - Защо го заряза? Нали все разправяше, че има нещо в него. - Да, но вече го изхарчихме...