Блондинки

  1. Иванчо пита майка си:
    - Мамо, защо Соломон е бил толкова мъдър?
    - Защото е имал 300 жени и всяка една от тях му е давала съвети.

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Една блондинка паднала в шахта и си помислила:
    - Добре, че капакът е отворен,че да мога да изляза.

    Оценка 0 от 1 глас
  3. Две блондинки се изгубили в една гора. Вървяли и викали "Пооомооощ!Помоощ!" но никой не ги чувал... Накрая съвсем се отчаяли. Тогава едната казала:
    - Искаш ли да викаме заедно?
    - Да.
    - Добре на 3. 1.....

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Как се нарича блондинка вързана на опашка?

    -Свирка с дръжка!

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. - Харесва ли ви Киплинг?
    - Ах, че сте палав!..Не знам...Още не съм опитвала...

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Две блондинки гледат телевизия. На екрана се появява фолк-певица по сутиен и бикини. Едната казва:
    - Гледай, забравила е да си сложи рокля!
    А другата:
    - Не...забравила е да си свали сутиена!

    Оценка 2 от 1 глас
  7. Как блондинка си прави кафе?
    Лапа една лъжица кафе и бучка захар, пие вода и сяда на котлона!

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Три блондинки си правят реклама за това, коя е по-добра с уста. Първата:

    -Аз за една минута го вдигам с уста.
    Втората:

    -Ха. Аз за минута го вдигам и изпразвам.
    Третата:

    -Колежки, аз за минута нар...

    Оценка 5 от 1 глас
  9. Каква е първата мисъл която минава през главата на блондинка, когато роди близнаци?
    - Кой ли е вторият баща...

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. - Блондинка и брюнетка ще скачат от Айфеловата кула. Коя ще го направи първа?
    - Брюнетката. Брюнетката първо ще попита няколко пъти за правилния път!

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Блондинка пита на касата в супера:
    - А колко струват дъвките от 50 стотинки?

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Между блондинки:
    - Знаеш ли, това е много странно!
    - Кое? - пита другата.
    - Ами, включих лампата и тя светна!

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Аз съм блондинка, а вашето оправдание какво е?

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Блондинка влиза в библиотека, крещейки:
    - Две кафета и две коли!
    - Но… тук е библиотека.
    - О, извинявайте, две кафета и две коли - отвръща шепнейки блондинката.

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Две блондинки пътували с кола в Германия. Наближили някакво градче и видели на табелата, че то се казва Мансхаузенфелдерланд.
    - Олеле казала едната Това име никога няма да го запомня.
    - И аз казала...

    Оценка 0 от 0 гласа