Иванчо пита майка си:
- Мамо, защо Соломон е бил толкова мъдър?
- Защото е имал 300 жени и всяка една от тях му е давала съвети.
Една блондинка паднала в шахта и си помислила:
- Добре, че капакът е отворен,че да мога да изляза.
Две блондинки се изгубили в една гора. Вървяли и викали "Пооомооощ!Помоощ!" но никой не ги чувал... Накрая съвсем се отчаяли. Тогава едната казала:
- Искаш ли да викаме заедно?
- Да.
- Добре на 3. 1.....
Как се нарича блондинка вързана на опашка?
-Свирка с дръжка!
- Харесва ли ви Киплинг?
- Ах, че сте палав!..Не знам...Още не съм опитвала...
Две блондинки гледат телевизия. На екрана се появява фолк-певица по сутиен и бикини. Едната казва:
- Гледай, забравила е да си сложи рокля!
А другата:
- Не...забравила е да си свали сутиена!
Как блондинка си прави кафе?
Лапа една лъжица кафе и бучка захар, пие вода и сяда на котлона!
Три блондинки си правят реклама за това, коя е по-добра с уста. Първата:
-Аз за една минута го вдигам с уста.
Втората:
-Ха. Аз за минута го вдигам и изпразвам.
Третата:
-Колежки, аз за минута нар...
Каква е първата мисъл която минава през главата на блондинка, когато роди близнаци?
- Кой ли е вторият баща...
- Блондинка и брюнетка ще скачат от Айфеловата кула. Коя ще го направи първа?
- Брюнетката. Брюнетката първо ще попита няколко пъти за правилния път!
Блондинка пита на касата в супера:
- А колко струват дъвките от 50 стотинки?
Между блондинки:
- Знаеш ли, това е много странно!
- Кое? - пита другата.
- Ами, включих лампата и тя светна!
Аз съм блондинка, а вашето оправдание какво е?
Блондинка влиза в библиотека, крещейки:
- Две кафета и две коли!
- Но… тук е библиотека.
- О, извинявайте, две кафета и две коли - отвръща шепнейки блондинката.
Две блондинки пътували с кола в Германия. Наближили някакво градче и видели на табелата, че то се казва Мансхаузенфелдерланд.
- Олеле казала едната Това име никога няма да го запомня.
- И аз казала...