Блондинки

  1. Струва ми се, че моя мъж не ме обича.
    - Защо?
    - Вече втори месец не се е мяркал у дома.

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Какво прави блондинката, като роди близнаци?
    Почва да се чуди кой е вторият татко.

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Защо блондинките, през първата брачна нощ, постоянно отварят прозореца и гледат навън?

    Защото са им казали, че това ще бъде най-прекрасната нощ в живота им....

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. - Какво е “безопасен секс” според гледната точка на блондинка?
    - Мъжът е заминал в командировка!

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Две блондинки си говорят и едната казва:
    - Мила, ти знаеш ли, че тази Нова Година е в петък!
    Другата възкликва:
    - Олееее, дано само да не е 13-ти.

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Една блондинка казва на приятелка:
    - Вчера в леглото намерих една монета. Приятно е, някой иска да се върне!

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Блондинка влиза в магазин:
    - Имате ли нещо против молци?
    - Имаме нафталин в пакетчета.
    - Дайте ми десет.
    На следващия ден пак идва и купува 20 пакетчета, на по-следващия - 60. Продавачът я попитал:
    -...

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Две блондинки играят шах.
    - Кош! - възкликва едната.
    - Чакай ма, туй да не ти е футбол!

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Защо не може да се направи снежен човек - блондинка??
    Защото не може да се направи куха снежна топка ..

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. - Котката ми,до сега не е хванала нито една мишка.
    - Какъв цвят е?
    - Рижа.

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Катаджия пита блондинка:
    - Защо карате без номер?
    - За какво ми е, знам го наизуст!

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. - Как може да накараш очите на една блондинка да засветят?
    - Просто дръж фенерче до ухото й!

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Една блондинка казва на друга:
    - Знаеш ли, говори се, че твоят мъж е заминал за Холандия заедно със секретарката си!
    Другата отговоря:
    - Всичко това са клюки. Аз направих справка: мъжът ми е заминал з...

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Срещат се две приятелки - едната много дебела, а другата - кльощава. Дебелата казала:
    - К`о прайш, ма? Като те види човек ще си помисли, че в страната е настъпил глад!
    - Аха! А тебе като те види ще по...

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. - Какъв е най-честия говорен дефект при блондинката?
    - Никога не може да каже "Не"!

    Оценка 0 от 0 гласа