Струва ми се, че моя мъж не ме обича.
- Защо?
- Вече втори месец не се е мяркал у дома.
Какво прави блондинката, като роди близнаци?
Почва да се чуди кой е вторият татко.
Защо блондинките, през първата брачна нощ, постоянно отварят прозореца и гледат навън?
Защото са им казали, че това ще бъде най-прекрасната нощ в живота им....
- Какво е “безопасен секс” според гледната точка на блондинка?
- Мъжът е заминал в командировка!
Две блондинки си говорят и едната казва:
- Мила, ти знаеш ли, че тази Нова Година е в петък!
Другата възкликва:
- Олееее, дано само да не е 13-ти.
Една блондинка казва на приятелка:
- Вчера в леглото намерих една монета. Приятно е, някой иска да се върне!
Блондинка влиза в магазин:
- Имате ли нещо против молци?
- Имаме нафталин в пакетчета.
- Дайте ми десет.
На следващия ден пак идва и купува 20 пакетчета, на по-следващия - 60. Продавачът я попитал:
-...
Две блондинки играят шах.
- Кош! - възкликва едната.
- Чакай ма, туй да не ти е футбол!
Защо не може да се направи снежен човек - блондинка??
Защото не може да се направи куха снежна топка ..
- Котката ми,до сега не е хванала нито една мишка.
- Какъв цвят е?
- Рижа.
Катаджия пита блондинка:
- Защо карате без номер?
- За какво ми е, знам го наизуст!
- Как може да накараш очите на една блондинка да засветят?
- Просто дръж фенерче до ухото й!
Една блондинка казва на друга:
- Знаеш ли, говори се, че твоят мъж е заминал за Холандия заедно със секретарката си!
Другата отговоря:
- Всичко това са клюки. Аз направих справка: мъжът ми е заминал з...
Срещат се две приятелки - едната много дебела, а другата - кльощава. Дебелата казала:
- К`о прайш, ма? Като те види човек ще си помисли, че в страната е настъпил глад!
- Аха! А тебе като те види ще по...
- Какъв е най-честия говорен дефект при блондинката?
- Никога не може да каже "Не"!