Две блондинки гледат порно. След края на филма едната заплакала. Другата я пита:
- Какво става? Защо ревеш?
- Ми защото мислех, че тия накрая ще се оженят . . .
Защо ковчега на блондинката е триъгълен?
Защото блондинката като си затвори очите, си отваря краката!
Въпрос: Защо блондинките се усмихват, когато по време на буря има светкавици?
Отговор: Защото си мислят, че ги снимат.
Какво ще направи блондинка ако кара по улица и GPS-а и каже завийте надясно?ще се седне на дясната седалка.
Говорят си блондинки:
- Какво ти е зрението?
- Минус 5.
- Ау, сигурно постоянно мръзнеш?!
- Ооо, Муци! Ново яке! Ама защо го държиш разкопчано? Не ти ли е студено?
- Стуено ми е, Муци, ама като го закопчая приличам на дебела розова крава!
- Ммм, Муци, по-добре не го закопчавай... По-добре...
Доктор предписва на блондинка лекарство:
- Взимайте по две таблетки преди лягане...
- Но докторе, това прави около 20 таблетки на ден...
Две блондинки се возят в кола.Изпреварил ги някакъв шофьор и им давал знаци, че нещо мига.
Те спрели и решили да проверят.
Едната застанала пред колата, а другата започнала да включва и изключва копче...
Показва се от телефонна будка блондинка:
- Обърках се. Някой да му трябва номер 8733635.
- Какво умеят да правят блондинките най-добре за вечеря?
- Резервация.
Една блондинка си купила мобифон. Точно когато била в ЦУМ, мобифонът иззвънял.
Тя го вдигнала и казала:
- Здравей душа. Ама ти как ме разбра, че съм в ЦУМ та ме намери?
Лети блондинка над Атлантическия океан. Целия полет напрегнато гледа през прозореца. Стюрдесата обезпокоена я пита:
- Лошо ли ви е, госпожице?
- Не, просто не мога да ги видя линиите, как им беше имет...
Кой е най-краткият виц на света?
-Блондинка мисли.
-Каква е приликата между бутилка и блондинка?
-Че и двете са празни от гърлото нагоре.
Блондинка влиза в бара много разстроена. Барманът я пита:
- Защо плачеш?
- Всички ми се смеят, че съм много глупава!
Баманът:
- Ще ти докажа, че не е така.
И барманът се обръща към една брюнетка:
- От...