Блондинки

  1. Въпрос: Какво прави 36-годишна блондинка в училище?
    Отговор: Повтаря втори клас.

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Блондинка и брюнетка гледат филм. Главният герой е на прозореца и иска да се самоубие. И тогава брюнетката казва:
    - Айде да се обжаложим за 20 лева, че ще скочи.
    - Добре, а аз се обзалагам че няма да...

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Блондинка дълго гледа мигащата лампа на крилото на самолета и накрая казва на стюардесата:
    - Моля, кажете на пилота, че е забравил да изключи левия мигач!

    Оценка 4 от 1 глас
  4. Защо управител, чиято секретарка е блондинка не трябва да я пуска в обедна почивка за повече от 30 мин ?
    - Защото като се върне ще трябва да я учи наново на всичко!

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. - Как се измерва интелигентността на блондинката?
    - Слага й се манометър в ухото!

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Катаджия спира кола, която е карала с превишена скорост, зад волана е млада блондинка.
    - Знаете ли защо ви спрях? - пита катаджията.
    Блондинката, кокетливо усмихвайки се:
    - Може ли да позная? Не сте ж...

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Блондинка разказва на приятелка:
    - Седя си вкъщи, звъни се на вратата. Отварям, стои млад човек, пита мъжа ми вкъщи ли е. Отговарям, че не. Тогава той влиза, мята ме на дивана и...
    - Колко пъти съм ти...

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Блондинка и мъж пътуват в самолет. Мъжът решил да се избъзика:
    - Искате ли да играем на една игра? Аз ще ви задавам въпрос, ако не познаете ще ми дадете $5, а ако аз не позная аз ще Ви дам.
    - А, не не...

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Две блондинки на летище:
    - Марче, тия самолети как ги отвличат? Виж ги какви са големи!
    - О, ти си много глупава! Не знаеш ли, че като излетят, стават малки!?!

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Полицейска хроника от 15 декември:
    На територията на лятното кино са открити две блондинки със силни признаци на замръзване. Благодарение на Бърза помощ, двете са спасени. След овладяване на положение...

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Върви си една блондинка по тротоара и изведнъж пада в една отворена шахта. Опитала се да излезе първи път - не става. Опитала втори път - пак не става... и накрая си казала:
    - Ще опитам още един път и...

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Говорят си две блондинки.
    - Какви красиви къдрици имаш! - казва едната.
    - Благодаря, - отговаря другата. - Цялата сутрин се къдрих с машата.
    - Тъй ли? А аз мислех, че косите ти сами се къдрят.
    - Ако с...

    Оценка 2 от 1 глас
  13. Две блондинки-тинейджърки си говорят:
    - Ти каква ще станеш като порастнеш?
    - Голяма.

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Возят се две ама страшно хубави блондинки, едни крака, едни устни ... в една карета и си говорят:
    - Искаш ли, скъпа, тази година да ходиме при арменците?
    - Защо? - Пита другата.
    - Защото са им тънки и...

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. В магазина за бижута влиза жена, облечена с палто от норки, и започва да оглежда дълго щандовете. Най-накрая си избира едно колие, украсено с брилянти, което струва 40 хиляди долара. След това пита пр...

    Оценка 5 от 1 глас