Две блондинки чукат лаф на секс тема:
- Муцка, съмнявам се в моя вибратор, че чука чуждо!!
- Откъде разбра муцка?
- Напоследък много бързо започнаха да му падат батериите..
Стои блондинка пред пещерата на Аладин и вика: "Сезам, отвори се!"
Вратата не помруднала. След малко пак - "Сезам, отвори се!" - вратата пак не се отворила. И така още няколко пъти, но все без резулта...
Две блондинки, докато се наливат в бара, коментират:
- Виж ги, моля те, тия двете отляво на барплота!
- Да бе, грозни, страшни, поне да се бяха погрижили малко за фигурата си...
Барманът не издържа и...
Как блондинка скача от високо?
- С разтворени крака, защото книгата се отваря там, където най-много е четена.
Въпрос: Какво е блондинка с плитки?
Отговор: Свирка с дръжки!
Две блондинки отиват на кино. Сядат си на местата и след известно време светлината бавно започва да гасне. Едната се обръща към другата и казва:
- Абе, муцка, винаги като ходя на кино се чудя, как го...
Две блондинки клюкарят:
- Съмнявам се, че мъжа ми пак подозира, че имам любовник?
- Сериозно ли? И как ще го заблудиш?
- Лесно! Ще си намеря нов.
Две блондинки се возили на моторница. По едно време моторът спрял и те се удавили... Защо?
Ами слезнали да бутат.
Седи блондинка.Изведнъж чува шум в главата и пита:
-Кой е там?
-Аз съм червей мозъкояд!
-Какво правиш там?
-Гладувам!!!
В час по география:
- Някой знае ли къде се намира река Осъм?
Всички се споглеждат,само русото Наде вдига ръчичка:
- До река Седем!
Ако на блондинка й откъснат главата, тялото още три дни ще продължи да обикаля по магазините.
Между компаньонки:
- Интересно, какво са намирали жените по-рано в мъжете?
- Кога по-рано?
- Когато още не са били измислени парите...
Изпратили две кучета - Белка и Стрелка, и една блондинка в космоса с важна мисия. От контролния център викат Белка:
- Белка!
- Бау-бау.
- Натисни червеното копче!
След един час викат Стрелка:
- Стрелк...
Един крокодил се оплаква на друг:
- Уф, вчера изядох една блондинка... Ама главата и се оказа толкова куха, че сега не мога да се потопя под водата!!!
Една блондинка паднала в шахта. Когатоя извадили тя казала:
- Добре че нямаше капак щот ако имаше нямаше да мога да изляза