Две блондинки си говорят:
- Вчера видях как сгазиха един коминочистач.
- Стига бе, вече и по покривите ли взеха да карат.
Блондинка гледа замислено слънчев часовник в градината и коментира:
- Вече няколко пъти го проверявам и все е сверен!
- Как мислиш - кое е по-опасно зад волана: естествената блондинка или боядисаната?
- Разбира се, че боядисаната - няма време да следи пътя, през цялото време гледа в огледалото дали не са й потъмняли...
Мъж отива в магазин за мозъци. Гледа - мозък на професор - 100 долара килото, мозък на блондинка - 1000 долара килото. Отива при продавача и пита:
- Защо така?
- Човече, ти знаеш ли колко блондинки тр...
Блондинка в секс шоп:
-Искам този синият вибратор и ей оня там в ъгъла червеният.
-Този синият веднага ти го давам -казал продавачьт,но за пожарогасителят трябва да питам шефа.
-Защо няма терористи блондинки?
-Защото умират опитвайки се да пратят бомба по факс.
Защо блондинките не могат да правят сокче Степ?
Защото не знаят как да изсипят 1 литър вода в пакетчето.
- Какво става, когато блондинка играе на логическа игра?
- Game Over...
- Какво отговоря блондинка като я попиташ дали мигачът мига?
- Мигачът мига, мигачът не мига, мигачът мига, мигачът не мига...
- Защо секретарката-блондинка печата на принтера word документ, в който няма нищо написано?
- Защото шефът я е помолил да донесе няколко бели листа.
Две блондинки си говорят:
- Скъпа, знаеш ли, че тази нова година се пада петък!
- Ох, знам, ама дано да не е тринайсти!!!
Две блондинки чакат влака на гарата.
- Муцка, що за простотия е това? - сочи едната влаковата линия.
- Това е железопътна линия, бе муцка.
- А тия дългите железа, какви са?
- Това са релси!
- А това д...
Питат блондинка какво е общото между професор, студент и влак.
-Ами, под професор и студент съм лягала-няма разлика, но под влак още не съм.
Омъжена,осъзната блондинка:
- Защо ме гледаш подигравателно,нищо не съм казала!
Блондинка при зъболекаря.
- Ще трябва да ви извадя един зъб. Сега ще направя упойчица и бързо ще го извадя. Кажете, че няма да крещите?
- Ама какво, много ли приятно ще бъде?