- Муцка, ти докат го духаш, за кво си мислиш ма?
- Ми за кво, мисля си заааа., мисля си заааа.. а ти па муцка за кво си мислиш?
- Е как за кво ма, за момента на плащането, то кво друго остава?
Какво си мисли блондинката като види бананова кора на пътя пред нея?
-Е,няма как.Пак ще падна
- Миче, не танцувай!
- Защо?
- Казвам ти не танцувай!
- Ама защо? Толкова готино парче!
- Миче, моля те, дръж волана!
- Докторе, - обидено казва блондинка, - вие ме съблякохте, прегледахте, а защо не искате да ме лекувате?
- Знаете ли, аз съм доктор по философия.
- Сигурен съм, че Пепеляшка е била брюнетка.
- От къде на къде?
- Ако беше блондинка щеше да си изгуби и двете обувки.
- Защо блондинките не ползват безжични мишки?
- Защото непрекъснато плачет - жал им е за милите инвалиди без опашка!
Блондинка звъни на ел техника:
- Трябваше да дойдете днес да оправите звънеца!
- Аз идвах до Вас.
- Но аз днес не съм излизала даже от нас.
- А аз дойдох, звъннах, никой не ми отвори и си тръгнах.
- Какво прави блондинката на жьлт светофар?
- Натиска газта и спирачката едновременно.
Мъж казва на жена си блондинка:
- Напоследък много време и пари губиш за фризьор.
- Ами какво да правя? Много хора ми казват, че нещо с главата не ми е наред.
Две блондинки си клюкарят на кафе:
- Муцка, много й върви на Пепи!
- Що бе муцка?
- Ми трети брак направи, има страшен любовник и освен това завчера я били изнасилили двама души!!
Две блондинки в Париж:
- Вече съм два дни в Париж, а още нито веднъж в Лувара не съм била.
- Това сигурно е от смяната на водата или храната.
Блондинката може да има комплекс за интелекта си, ако са й малки гърдите...
Въпрос: Защо блондинките карат БМВ-та?
Отговор: Защото това е единствената марка, която могат да произнесат.
Между блондинки:
- Защо дойде на купона с превръзка на окото?
- Не успях да го гримирам!
Една блондинка в пътническо бюро:
- Един билет за Ню-Йорк!
- С чия компания искате да пътувате? Има няколко компании за Ню-Йорк?
- Не искам компания, сама ще пътувам!