- Преди моето дете постоянно се събуждаше мокро. Не знаех, какво да правя, опитах всякакви памперси, но чак после разбрах - трябва да се ремонтира покрива!
Една блондинка застанала сред полето в лодка и гребе. Минава друга блондинка и започва да крещи:
- Безсрамница! Ти срамиш всички блондинки по света! Само да можех да плувам, щях да ти кажа на тебе…
Две блондинки си говорят в кола. Едната казва:
- Охх, много съм гладна.
- Еми ще спрем тук.
Взела сандвича си и го сложила на седалката.
След това седнала и започала да си върти задника. Другата я поп...
Две блондинки си седели на една пейка в парка.До тях се приближил един младеж и ги заговорил:
- Добър ден - казал - аз съм Петър, а вие?
- Ние не.
Блондинка се качва в самолет и сяда в бизнес класа.
- Но г-це. Вие сте за икономична поправя я стюардесата.
- Аз съм блондинка, хубава съм, летя за Лондон и няма да се махна - настояла блондинката.
Сл...
Прибира се един мъж от командировка и вижда в семейното легло гол мъж.
Отваря гардероба, а вътре жена му(блондинка) и казва:
- Колко пъти да ти казвам, че ТОЙ трябва да се крие!!!
Две блондинки си говорят по телефона.
- Муцка, снощи пък цяла нощ ме цепи, цепи една глава, не съм мигнала...
- Блазе ти муцка. Аз пък си легнах самичка...
Знаете ли какво си мисли блондинка когато види бананова кора на пътя си?
Отговор: Няма как, пак ще се пада!
- Знаете ли как четири блондинки сядат едновременно на една табуретка???
- Обръщат я с краката нагоре!!!
Красива студенка по медицина /вероятно блондинка/ е на изпит. Професора я пита :
- Колежке, какъв е обема на еякулата при мъжа?
След кратък размисъл студентка отговаря:
- Глътка, глътка и половина.
Две блондинки седели на едно кафе и едната решавала крастословица. Мислила, мислила и накрая попитала другата:
-Я ми кажи мъжки полов орган с три букви?
-Отвесно или водоравно?
-Водоравно.
-Значи м...
Две блондинки си говорят дълго време по телефона. Накрая едната казва:
- Моят излезе да пие бира с приятели.
- Пък моя легна преди час. Със 37.5 е.
- Оу, блазе ти. Моят е с 15 см.
Блондинка решава да се беси...
Отива тя в парка ислед малко минава един човек и пита блондинката , защо се е завързала през кръста.
Тя отговаря:
- Ами беся се.
Той продължава:
- Тогава защо не се завъ...
Брюнетка сяда в кафене. Идва руса сервитьорка:
- Какво ще обичате?
Клиентката:
- Капи - портокал.
Блондинката се оглежда нагоре и пита:
- Ау, и откъде капи тоз портокал?
Закъсал един с колата. Спира, включва аварийните, отваря капака и нещо прави. Изведнъж отзад някой почва настойчиво да бибитка. Той отива и гледа зад волана седи блондинка.
- Защо стоите и бибиткате?...