Всички категории

  1. Момиченце попитало една жена:
    - Бабо, имате ли пиано в къщата?
    - Имаме, чедо, но сега е в кръчмата...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват.

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Когато сърцето пее от любов, разумът трябва не да припява, а да дирижира.

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Ако имаш нещо, което обичаш - пусни го на свобода. Ако то се върне, ще бъде завинаги. Ако не - значи никога не е било твое.

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Съвет на деня - за да не ви избяга млякото, по-здраво вържете кравата!

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Мъж се приближава към сградата на Народното събрание и пита охраната:
    - Извинете, а те следобед не работят ли?
    - Не! Следобед не идват, а не работят сутрин.

    Оценка 2 от 1 глас
  7. OPEL е най-екологичната кола, за 2 години пълно разлагане

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Мисля, че съм алергичен към зелеви сърмички. След като изядох 50, почнах да се подувам.

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Какви мъже за съпрузи предпочитат жените, живеещи на нашето Черноморие?
    Основно глух, сляп капитан далечно плаване...

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Казват, че в живота трябва да има промени. Затова днес ще седна на телевизора и ще гледам дивана.

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. - Иха! Вече разрязахме сватбената торта!
    - Как така разрязахте?! От нея трябваше да изскочи тъщата!

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Избягал затворник влиза в къща и завързва младата двойка, спяща в спалнята. Когато разбойника излиза, мъжът се отмества, така че изящната му годеница да види леглото и й казва тихо:
    - Скъпа, този мъж...

    Оценка 5 от 2 гласа
  13. В кабинета на лекаря влиза младо момиче.
    - Съблечете се! - казва лекарят.
    - Защо? - чуди се момичето. - Мен ме боли ухото!
    - В такъв случай вие не сте за преглед при мен. Аз съм очен лекар…

    Оценка 5 от 1 глас
  14. Започваш да пушиш, за да се правиш на мъж, а после се опитваш да спреш пушенето, за да докажеш, че си мъж.

    Оценка 5 от 1 глас
  15. Трима старци болни от Паркинсон се срещат в градинката.
    - Братлета много лошо бе. Докато си изям супата и всичко се разлива. Все съм си гладен! - казва първия.
    - Абе не е чак толкова лошо, бе! Аз...

    Оценка 0 от 0 гласа