29 °C
- Искам моята тъща да стане Снежанка. - Голям романтик сте! - Не, просто няма да я виждам повече от един път в годината.
Момиченце попитало една жена: - Бабо, имате ли пиано в къщата? - Имаме, чедо, но сега е в кръчмата...