Лекар извършва ректоскопия на пациент. След нея му казва:
- За Вас имам следната новина..
- Докторе, след това което се случи току що между нас, можеш да ми говориш на "ти" - прекъсва го болният.
След изпит преподавател в ТУ:
- Писали сте по всички въпроси. Ммм.. Много добре сте се справил колега, много добре. Среден 2.
- Ай лав ю!
- А на немски?
- Их либе дих.
- А на пернишки?
- Марш в леглото, кучко!
11.11.2010, днес е най-добрият ден за служителите, които трябва ръчно да попълват датата. А след година направо празник ще имат!!
В час по физическото учителят:
- Сега ще бягаме в час, а не от час...
Семейна двойка очаква гости. Изведнъж мъжът започва да крие по-хубавите книги от библиотеката. Жената пита:
- Какво правиш, скъпи? Нали не смяташ. че гостите ще ги откраднат?
- Не, но ако си ги позная...
| - винкел;
? - винкел втора употреба
Двама бездомника си говорят и единия вика на другия:
- Аз като съм бил малък съм се возил в собствена кола!
А другия му отговорил:
- Да, да и майка ти я тикаше нали?
Говорят си две блондинки:
- Вчера бях на IQ тест.
- И колко изкара?
- Петица!!!
„Скъпа моя, обичам те! Така, както обичам Арсенал и Лацио! Липсваш ми, както "А" група през зимната пауза! Желая те така силно, както Арсенал желаят Шампионската лига и както Гонзо желае да бие дузпа...
В деня за размисъл мнозинството от гласоподавателите бързо решиха - кой за риба, кой на бира, кой на гости.
Човек отива да мери поръчан костюм и ужасен казва:
- Какво? Защо сте ми направили три ръкава?
- Ах! Защо не ме предупредихте...
Медицинската сестра казва на болния:
- Хайде, стига си гледал телевизия! Време е за леглото!
- Ама да не вземе някой да ни издаде на доктора?
Жената не ми говори вече пети ден. И най-хубавото, тя мисли, че това ми е наказание.
За Хелоуин ще се маскирам, като цикъл. После ще закъснея и всички ще се изплашат.