За Хелоуин ще се маскирам, като цикъл. После ще закъснея и всички ще се изплашат.
Ако на дърветата има мъх от всички страни - ти си на Северния полюс.
А ако съвсем няма мъх - ти си на Антарктида!
Връща се един мъж от интернет...а там жена му с телевизора изневерява...
Работил един човек много здраво за да си уреди живота.. Имал хубава работа, хубава къща и кола в гаража. Един ден обаче станало наводнение и отнесло всичко. Човекът не се отчаял, започнал да работи ощ...
Пътуват във влака поручик Ржевски и генерала. Генерала, мръщейки се от разнасящата се смрад пита:
- Поручик, вие сменяте ли си чорапите?
- Сменям ги... - отвърнал поручика. - За водка.
- Изневеряваш ли на мъжа си?
- А ти?
- Кажи, аз първа попитах.
- А не, по-добре ти първа!
- Айде няма нужда, работата е ясна.
При обущаря идва клиент и дава квитанция за получаването на обувки:
- Казахте, че за днес ще са готови.
- Да, два лева.
- Толкова малко? На квитанцията пише четири лева.
- Правилно. Просто сме изг...
Хирург разговаря със своя пациент преди операцията
- Какви са моите шансове? - пита пациентът.
- Вече съм направил осемдесет операции от този тип - отговаря лекарят.
- Е,тогава съм спокоен!
- Надявам...
Иван Вазов е готин пич, не само като писател, но и като човек.
На изпит по литература
Ако Адолф Хитлер знаеше през 1939 година, че в националния отбор по футбол на Германия ще играят поляци, негри и др., вероятно нямаше да има Втора световна. Щеше да се застреля!
Мъж болен от птичи грип.
- Скъпа, ако умра, ще страдаш ли за мен?
- Разбира се! Знаеш, че плача за всяка дреболия...
Обущарят подава на клиента поправените обувки:
- Първите две седмици обувките ще ви стягат. Ще потърпите ли?
- Разбира се. През тези две седмици ще си нося другите обувки.
- Какви са тези отсъствия? От утре ще идвам с термометър на училище!
Учителски
Млада двойка седи на пейка в парка, влюбени...на седмото небе.
Той, гледайки я с влюбени очи, тихо-замечтано пита:
- И откъде се появи?
Тя(тихо-спокойно):
- Как да ти кажа...струва ми се, че този проц...
В час по физическото учителят:
- Сега ще бягаме в час, а не от час...