Всички категории

  1. Един мъж все ходил за риба но почти нищо не улавял.Веднъж сличайно срещнал дядо Груйчо,който се славел като най-добрия рибар в околията.Пристрашил се мъжа и питал стареца:
    -Дядо,как разбираш къде е ри...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Влиза един в заведение и казва на бармана:
    - Халба бира!
    - Да ви недосипя или разредя?

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Казват, че в живота трябва да има промени. Затова днес ще седна на телевизора и ще гледам дивана.

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Един майстор прави камина на свой клиент - професор. Направило му впечатление, че професора има много уморен вид и го пита:
    - Вие сигурно по цяла нощ работите..
    - Не бе. Жена ми много хърка и не мога...

    Оценка 0 от 1 глас
  5. Перничанин спечели дело срещу КАТ, като доказа, че при скорост 240км/ч е невъзможно да се разпознае пътният знак с ограничение 40...

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Двама приятели не се били виждали от много време, видяли се случайно и единия попитал другия:
    - Абе Пешо, ти беше ли ми на сватбата че не те видях?
    Другия му отговорил:
    - Че аз на моята не ходих, ти и...

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Двама приятели гледат мач на Левски в евротурнирите по телевизията. След мача кучето на домакина се обажда:
    - Оооооооо ужас! Левски пак падна.
    - О това куче говори! А какво казва, като Левски бие?
    Дом...

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. - Колко е голям вашият пакостник? На десет години? Дааа... късно е за аборт.

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Баща и син.Бащата:
    -Сине ти по цял ден не се прибираш само навън скиташ и само по купони там пиете,пушите, правите секс...
    Синът го прекъсва:
    -чакай малко сега ти завиждаш ли?

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Стоят двама и пушат. Единият вика:
    - Абе ще взема да откажа пушенето... Вчера толкова лошо ми стана, направо не мога да ти опиша.
    - А ще зарежеш ли и пиенето?
    - Не, не ми беше чак толкова лошо.

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Просто правило при децата: ако родителите ти заспят, то е време да се събудиш.

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Зигмунд Фройд се седи вкъщи пред камината, пуши си лулата, пие си кафето, почива си след работния ден. По едно време влиза в стаята дъщеря му:
    - Татко! Сънувах ей-такъв голям банан!
    Помислил малко Ф...

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Любовта е болест, която, като всяка друга, се лекува в леглото,а излекува ли се, става по-тежко.

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. - Ах, бедничкия ми мъж...
    - Какво? Случило ли се е нещо?
    - Не, той наистина е беден...

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Каменния век. Той и тя се приготвят за тържество по случай убития мамут. Тя пита:
    - Какво листо да си сложа? Смокиново или дъбово?
    - Сложи си листо от коприва - на бала ще има хулигани!

    Оценка 0 от 0 гласа