Един мъж все ходил за риба но почти нищо не улавял.Веднъж сличайно срещнал дядо Груйчо,който се славел като най-добрия рибар в околията.Пристрашил се мъжа и питал стареца:
-Дядо,как разбираш къде е ри...
Влиза един в заведение и казва на бармана:
- Халба бира!
- Да ви недосипя или разредя?
Казват, че в живота трябва да има промени. Затова днес ще седна на телевизора и ще гледам дивана.
Един майстор прави камина на свой клиент - професор. Направило му впечатление, че професора има много уморен вид и го пита:
- Вие сигурно по цяла нощ работите..
- Не бе. Жена ми много хърка и не мога...
Перничанин спечели дело срещу КАТ, като доказа, че при скорост 240км/ч е невъзможно да се разпознае пътният знак с ограничение 40...
Двама приятели не се били виждали от много време, видяли се случайно и единия попитал другия:
- Абе Пешо, ти беше ли ми на сватбата че не те видях?
Другия му отговорил:
- Че аз на моята не ходих, ти и...
Двама приятели гледат мач на Левски в евротурнирите по телевизията. След мача кучето на домакина се обажда:
- Оооооооо ужас! Левски пак падна.
- О това куче говори! А какво казва, като Левски бие?
Дом...
- Колко е голям вашият пакостник? На десет години? Дааа... късно е за аборт.
Баща и син.Бащата:
-Сине ти по цял ден не се прибираш само навън скиташ и само по купони там пиете,пушите, правите секс...
Синът го прекъсва:
-чакай малко сега ти завиждаш ли?
Стоят двама и пушат. Единият вика:
- Абе ще взема да откажа пушенето... Вчера толкова лошо ми стана, направо не мога да ти опиша.
- А ще зарежеш ли и пиенето?
- Не, не ми беше чак толкова лошо.
Просто правило при децата: ако родителите ти заспят, то е време да се събудиш.
Зигмунд Фройд се седи вкъщи пред камината, пуши си лулата, пие си кафето, почива си след работния ден. По едно време влиза в стаята дъщеря му:
- Татко! Сънувах ей-такъв голям банан!
Помислил малко Ф...
Любовта е болест, която, като всяка друга, се лекува в леглото,а излекува ли се, става по-тежко.
- Ах, бедничкия ми мъж...
- Какво? Случило ли се е нещо?
- Не, той наистина е беден...
Каменния век. Той и тя се приготвят за тържество по случай убития мамут. Тя пита:
- Какво листо да си сложа? Смокиново или дъбово?
- Сложи си листо от коприва - на бала ще има хулигани!